Wpis z mikrobloga

Jak myślicie? Kto Wam pierwszy przychodzi na myśl?

##!$%@? #ekstraklasa

Najgorszy polski przedstawiciel w europucharach, który powinien dostać bana od Ekstraklasy/PZPNu

  • Pogoń Szczecin 22.3% (21)
  • Lechia Gdańsk 11.7% (11)
  • Piast Gliwice 4.3% (4)
  • Śląsk Wrocław 4.3% (4)
  • Zagłębie Lubin 3.2% (3)
  • Jagiellonia Białystok 3.2% (3)
  • Cracovia 34.0% (32)
  • Górnik Zabrze 5.3% (5)
  • Górnik Zabrze 5.3% (5)
  • (inny, wpisz w komentarzu) 6.4% (6)

Oddanych głosów: 94

  • 26
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: @ebismolarek: Cracovia Probierza odpadła z Malmoe na wyjeździe 2:0, to samo Malmoe zagra prawdopodobnie w fazie grupowej europejskich pucharów, z Dunajską Stredą, która jest teraz w trzeciej rundzie kwalifikacji od konference league(był remis w dwóch meczach, więc odpadła przez idiotyczny przepis o bramkach na wyjeździe). Cracovia grała jeszcze za Zielińskiego, odpadła ze Shkendiją, która również jest w 3 rundzie, i co roku gra w pucharach. O kompromitacji
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan: To wszystko prawda, natomiast wtedy nikt nie znał Shendiji i był to #!$%@? na miarę odpadnięcia GKS Katowice z Cementarnicą Skopje.

Dunajską prowadził Peter Hyballa - coś dodać więcej? :D

Natomiast Malmoe faktycznie poza zasięgiem, ale też właśnie odpadli z Żalgirisem...

Tak więc wszystko można ukazać w różnym świetle. :)
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan: tak, tak i pogoda była zła jeszcze wtedy więc im się źle kopało xDD Chłopie o czym ty piszesz, Shkendija była eliminowana wcześniej w pierwszej rundzie, w tym przez takie tuzy jak Zimbru Kiszyniów xD Dunajska Streda wcześniej nie istniała w ogóle w pucharach, albo była eliminowana przez przepotężne Dynamo Mińsk.
Te zespoły mają mniejsze budżety, grają z większymi amatorami w lidze. One powinny być do jebnięcia na spokojnie,
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan ale co mnie obchodzi to, w jakim miejscu znajdują się dzisiaj te kluby? W trzy lata to są.juz zupełnie inne zespoly. Poza tym, Dunajska Streda w następnej kolejce odpadła z Atromitosem, więc widać jaka to potężna siła.
I fajny argument, że te drużyny są w trzeciej rundzie kwalifikacji, bo nie wiem czy wiesz, ale w trzeciej rundzie są trzy zespoły z Malty xddd
Jeśli dla Ciebie odpadnięcie trzy razy w
  • Odpowiedz
@redheart podpisuję się pod tym obiema rękami. Chyba nie ma drużyny w Polsce, która mając trzy podejścia do pucharów, dostała w cymbał w każdym przypadku w pierwszej rundzie. Chociaż tutaj potrzebowałbym źródła.
  • Odpowiedz
@redheart: @HaczuPikczu: Shkendija odpadła wtedy dopiero na czwartej rundzie eliminacji z Gent, rok później na ostatniej rundzie eliminacji z Milanem. Dunajska Streda według bukmacherów była faworytem dwumeczu.

Te zespoły mają mniejsze budżety


Nie masz pojęcia o czym piszesz. W Shkendiji grali wtedy między innymi Ibraimi i Hasani, nieosiągalni dla
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: > Jeśli dla Ciebie odpadnięcie trzy razy w pierwszej rundzie to nie jest słaby wynik, to nie wiem co nim jest.

Nic takiego nie napisałem.Napisałem, że gra w Cracovii w pucharach za Probierza, to nie była kompromitacja. Z Malmoe nikt normalny nie wierzył w awans, bo grali tylko jeden na wyjeździe i z dużo lepszym zespołem. Z Dunajską Stredą czyli drużyną na podobnym poziomie Cracovia nie przegrała nawet jednego
  • Odpowiedz