Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Noxter20
==================================================
Witam. Nie od dziś wiadomo, że delikatnie mówiąc obrzydza mnie rozwiązłość, tolerowanie kolorowych przestępców, koronokretynizm jak i ogólnie cała lewica co oczywiście bardzo często okazywałem w swoich wpisach za co zostałem ukarany banem przez sojową moderację. Oczywiście, nie żałuję swoich wpisów i komentarzy i będę dalej kontynuował swoją działalność na tym portalu i zdaje sobie sprawę że Nast ban może trwać równie długo co w przypadku kolegi @eschatoestetyzm lub dostać nawet perma. Obserwuję zza platynowej kurtyny święty tag #przegryw i jestem zdenerwowany i zasmucony tym jak moderacja niesprawiedliwie traktuje naszych braciakow, mam na myśli kolegów @diagnoza_przegryw @oskar_oskariewcz @PomaranczaTesto czy @miler111111. Nadchodzą ciężkie czasy koledzy, polowania na nas będą się najprawdopodobnie nasilały i będziemy spadać za totalne pierdoły podczas gdy #neuropa otwarcie nami gardzi i nie szczędzi słów tejże pogardy. Serdecznie pozdrowienia kieruje do @77023 @zero_dwa (propsy za akcję z Marcelem XDDD ) @eschatoestetyzm @szczuroskoczek_ @oskar_oskarewicz @fan_uniwersum_szkolnej #prawarenka @gimnazjumqqq @miler111111 @diagnoza_przegryw. Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam. Trzymajcie się tam i nie dajcie się złapać w szarość!
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 8
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: Nie jest tajemnicą, że tag przegryw jest celem ataków głównie tej mocno lewicowej części wykopu i tej tolerancyjnej (neuropy). A moderacja nie reaguje bo albo jest po ich stronie, albo po prostu tez nami gardzą.
Jak jedno konto spadnie, można zrobić drugie i tak do skutku bo wszystkim nam ust nie zamkną za głoszenie prawdy nt. dzisiejszego świata i potępianie dzisiejszego rozwiązłego i niemoralnego stylu życia (zwłaszcza u kobiet).
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_

Nie jest tajemnicą, że tag przegryw jest celem ataków głównie tej mocno lewicowej części wykopu


Bo może przegrywy to często to samo co #4konserwy gdzie sami atakują innych za poglądy ?

i tej tolerancyjnej (neuropy).


Nie ma tolerancji dla braku tolerancji.
  • Odpowiedz