Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mam taki problem. Mam 26 lat, jednak na głowie mam dosyć dużo siwych/białych włosów. Na domiar złego moje „oryginalne” włosy są ciemne przez co bardzo widać te białe włosy.
O ile dobrze pamiętam problem zaczynał się pojawiać jak byłem w technikum, ale wtedy nie zwracałem na to uwagi. Na studiach również nie było złe ale zacząłem zwracać uwagę ma włosy bo coraz więcej było takich jaśniejszych włosów. Sytuacja się pogorszyła gdy zacząłem pracować zawodowo. Teraz jest ich dużo więcej co powoduje u mnie kompleksy. Chodzę do fryzjera co dwa tygodnie żeby chociaż boki zjechać na zero (wiadomo boki krótko góra długo) to ma bokach nie widać błyszczących włosków. Sprawa jest dziwna bo mój ojciec zaczął siwieć dopiero koło 50. A tez jest brunetem. Nie mam nadwagi, nie choruje na żadnego choroby przewlekłe. Stosuje dx2 ale mało daje, macie jakaś teorie czemu tak mam? Dodam ze te włosy są dosyć sztywne w porównaniu do włosów zdrowych ciemnych. Żeby było śmieszniej na brodzie tez mi się pojawiają takie białe włosy zarostowe a zarost ogólnie mam ciemny xD
W załączeniu zdjęcie włosów wyciętych z grzywki.
#wlosy #zdrowie #fryzura #fryzurameska #trycholog #przegryw
jc_denton - Słuchajcie mam taki problem. Mam 26 lat, jednak na głowie mam dosyć dużo ...

źródło: comment_16590226194kMC5PKLyn3ToETaKJAcDs.jpg

Pobierz
  • 9
@jc_denton mam ziomka, który miał podobnie jak Ty - szybko zaczął siwieć i wypróbował wielu rzeczy (łącznie z farbowaniem ale wyglądał po tym komicznie - #!$%@? nienaturalnie). Teraz wiem, że stosuje ten specyfik i jako jedyny pomaga (daje zauważalne rezultaty). Tak, wiem, dziwny wytwór ale gość to stosuje od dłuższego czasu i rzeczywiście ma mniej siwych włosów lub są one bardziej przytłumione (nie wiem jak to nazwać). Może warto wypróbować?
https://allegro.pl/oferta/nogrey-oryginalny-odsiwiacz-z-keratyna-200ml-7046667846