Wpis z mikrobloga

@wolfKida nie mam pojęcia co Tobą kierowało decydując się na wykonanie tak #!$%@? ruchu. Pomówiłaś faceta bez absolutnie żadnych dowodów. Udostępniłaś jego profil za co powinien Cię pozwać. Zniszczyłaś mu reputację i nasłałaś bandę białorycerzy spamujących na jego socialach. Gratuluję!

Kilka godzin temu skontaktowałem się ze studiem, o którym wspominałaś na insta. Nie miałem dostępu do wykopu, więc wrzucam teraz. Poniżej screen ich statementu. Nie są stroną w sprawie, nie ma żadnych świadków. Jedno wielkie pomówienie i słowo przeciw słowu ale tym co #!$%@?łaś w oczach trzeźwo myślących ludzi jesteś totalnie skreślona. Oczywiście, że mirabelki będą Cię bronić, bo przecież #pieklokobiet i możecie w obecnych czasach pstryknięciem palcem rujnować życia facetów.

Co do Twoich postów podważających posiadanie faceta, ćpanie i problemy z psychiką(sznyty) nie będę się odnosił, bo nie wiem jak jest w rzeczywistości. Dla mnie się liczy tylko to, że zamiast zgłosić to od razu służbom albo bezpośrednio powiedzieć do gościa żeby tego nie robił - BO MOGŁAŚ ODEBRAĆ TO INACZEJ NIŻ BYŁO W RZECZYWISTOŚCI zrobiłaś coś tak obrzydliwego.

Do normalnych dziewczyn, które spotkała podobna sytuacja - od razu idźcie na policję, wołajcie o pomoc, bo było to w budynku pełnym ludzi chociaż w zamkniętym pokoju albo wyraźnie mówcie, że sobie nie życzycie czegoś takiego. Wrzucanie takich postów bez kompletnie niczego oprócz słów jest chore.

#afera #atencyjnyrozowypasek #pieklokobiet
Kenneth66 - @wolfKida nie mam pojęcia co Tobą kierowało decydując się na wykonanie ta...

źródło: comment_1659015725MtPYGoy6Fti08lkHv6k5kd.jpg

Pobierz
  • 7
@qfefgbythr: Jak najbardziej mogła zmyślić tak samo jak mogła to być prawda ale pytanie brzmi po czym ją pocieszyli? Masz screena. Nikt nic nie widział. Skoro wyszła i powiedziała swoją wersję tak jak to opisała, to oczywiście ta pracownica mogła wziąć z góry jej stronę. Nie wiemy jak było. Dlatego takich rzeczy bez dowodów nikt nie ma prawa wrzucać do netu zwłaszcza udostępniając czyjś wizerunek i pomawiając tą osobę.
@Kenneth66 żeby zrozumieć czemu to zrobiła wystarczy założyć, że to co mówi to prawda i wtedy cały jej wpis ma sens i jest zrozumiały

Nie mówię, że tak było, ja nic nie oceniam, tylko wtedy nie ma nic szokującego w jej zachowaniu ¯_(ツ)_/¯
@OdcienZieleni: Mogło być różnie. Mógł faktycznie robić jakieś krzywe ruchy w co wątpię ale jest taka opcja. Nikt tego nie wie i tu jest właśnie problem. Brak dowodów. Co robi laska? Wrzuca to do netu i czeka aż osoby totalnie randomowe zniszczyły mu życie.


@Kenneth66: Dokładnie o to chodzi, a sporo komentujących od skrajności do skrajności. Albo ślepo wierzą, bo trzeba wierzyć kobiecie, albo ślepo zaprzeczają, bo pewnie p0lka. A