Wpis z mikrobloga

Ilu ludzi na wykopie pamięta swojego czasu największa i jedyną pierwotna społeczność gier paradoxu, która przed wydaniem ck2 była własciwie skupiona tylko na forum eufi czy jak kto woli way of war ?
Ech szkoda ze fora dopadł kryzys przed te gówniane pejsbuki i inne dziadostwa, które w miejsce jednej dużej spółczesności rozczłonkowało się na tysiące małych grupek, a tutaj musze zaznaczać ze u szczytu popularności eufi tj w 2008 i 2009, społczensioć graczy tam skupiona była dużo większa niż dowolna obecna lub nawet kilkanaście obecnych, i to przy dużo większe ilości graczy obecnie, które wystrzeliła w postępie geometrycznym po wyjściu genialnego ck2.
Ech szkoda ze ogólny spadek popularności for i moderacja, wcale nie lepsza od wykopkowej która stwierdziła ze będzie się zamykać na nowych graczy i zachowowła sie dosłownie jak baba z dziekanatu, to zaprzepaściła.


#hoi1 #hoi2 #hoi3 #hoi4 #victoria2 #victoria1 #ck2 #ck3 #imperator #eu1 #eu2 #eu3 #stellaris #paradox
#eu4

Czy miałes konto na forum eufi

  • tak od pierwszego eufi sprzed 2010 roku 24.0% (24)
  • tak po zmianie anzwy na way of war w styczniu 2010 10.0% (10)
  • tak po powrocie do nazwy eufi 1.0% (1)
  • nie miałem konta, ale często zaglądałem 7.0% (7)
  • zaglądałem tam dla downloadu modów i pomocy 5.0% (5)
  • nie słyszałem nigdy o nim 53.0% (53)

Oddanych głosów: 100

  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sindram: dokładnie, to to. Pamiętam jak to czytałem będąc gimbusem i jak działało mi to na wyobraźnię ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś mi się przebija we wspomnieniach że w komentarzach między postami gdzieś pisał że będzie w Milionerach czy w innym teleturnieju i wszyscy mu kibicowali xD ale to już zatarte wspomnienia
To chyba byly milionerzy albo 1 z 10 ale chyba jednak bardziej to pierwsze.
W każdym razie z tego co pamiętam nie przebił się przez eliminację
@KurczakPozogi: swoją drogą dziwią mnie wyniki ankiety, widocznie dużo więcej niż myślałem graczy swoją przygodę z grami paradoxy zaczęło od ck2 a może nawet hoi4, a i tak jeszcze przed 2014 zdarzyli się nowi użytkownicy na forum, wychodzi na to że gracze na wykopie są naprawde świeżym narybkiem, bo grając w 2010-2011 nie dało się nie trafić w końcu na eufi, czy jak kto woli way of war,, trochę to się