Wpis z mikrobloga

W wieku ilu lat zaczęliście się interesować kobietami i seksem? u mnie to wyglądało tak wiek 11-15 lat trzepanie kapucyna tylko by zredukować stres i nie iść do szkoły spięty albo po szkole po jedzeniu i odrobieniu zadania se zwaliłem. Wiek 16-19 lat mocne zainteresowanie seksem jednak samymi kobietami nie tylko przyjemnością jaką dostanie moje przyrodzenie czy to tam fellatio czy to tam penetracja itd albo lubiłem ejakulować pod kobiece tyłki (filmy xxx). Wiek 20 lat (obcenie) lubię tyłeczki i ejakuluje pod nie. Kobiety mnie interesują też jako ludzie, chcę je poznać itd. Dojrzałem na tyle, że lubię robić minetki, a kobiecy srom wygląda spoko tak u kobiety 24-48 lat bo z takimi kopulowałem (divy) lubię czasami podrywać wzrokiem niektóre dziewczyny i pokazywać że mnie interesują jak patrzą z pogardą to przestaję jak skonfundowane również, a jak widzę zainteresowanie to czasami ja się zawstydzę. Co do seksu to jestem coraz bardziej odważny jak sobie chodzę do płatnych pań. Heh ciekawe co będzie dalej, a najbardziej nie mogę się doczekać sierpnia jak pójdę do ulubionej kurtyzany, która mimo że była wyższa jakoś patrzyła na mnie jak na faceta i to co jej proponowałem zrobiła (mega fajne uczucie jak kobita słucha), a jak wyszła z własną inicjatywą i zaproponowała masaż poczułem się jak król... Mega dobrze wspominam ten dzień kiedyś chyba pisałem. Pierwsze wygrałem w kasynie, potem wizyta u niej, a na końcu piwko w barze i do chaty.
#przegryw #dojrzewanie #adolescencja #kobiety #rozowepaski #divyzwykopem #seks #autyzm #asd #asperger
  • 21
  • Odpowiedz