Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AleToNieJa: nawet najlepsze obuwie utrudnia obieg krwi ¯\_(ツ)_/¯ Ja tak robię od lat, przy czym mam komfort pracy z domu. Ale wcześniej, gdy było trzeba orać w biurowcu, to wszyscy bez wyjątku mieli dodatkowe zamienne obuwie kapciopodobe :D
@krecikpl: niby tak ale czym innym jest praca przy biurku a inna na kuchni. Jak już wyżej ktoś wspomniał obuwie chroni mnie przed poparzeniem/skalaczeniem. Badz wyobraź sobie gdybym pracowała na sali bez butów xD przy okazji to nie jest praca siedząca tylko non stop gdzieś się biega po kuchni więc wyobraź sobie jakby mnie ktoś jeszcze przypadkiem nadepnął lub o czystości już nie wspomne
@r4do5: podrzucisz jakieś ćwiczenia które polecił ci fizjo? Mi może nie szkoda hajsu ale brak czasu przy tylu godzinach.. plus słyszałam porady że rower to dobry pomysł przy skreceniach aczkolwiek nie widzę różnicy
@AleToNieJa: Ćwiczenia nie pomogły na ból, ćwiczenia są na prewencję ponownego skręcenia. Pomógł masaż, manipulacja czy jak to tam nazwać. Poza tym kostkę można skręcić w dwóch kierunkach i w zależności od kierunku, w którym skręcisz potrzebne są inne ćwiczenia potem.

Ogólnie możesz sobie robić ćwiczenia np. z gumą z bardzo lekkim oporem ale na ból to raczej nie pomoże.
@r4do5: tzn ona nie boli mnie jakoś dokuczliwie. Poprostu wiem że jak wyjdę sobie na przerwę i na chwilę usiądę to wtedy o dziwo odczuwam ból i już wiem że jest spuchnięta. Jedynie po 4 dniach po 12h czułam większy dyskomfort