Wpis z mikrobloga

Mam już dane i okazuje się, że ustawa o nadaniu specjalnego statusu Polakom została w Ukrainie przyjęta przez aklamację.
Nikt z obecnych nie był przeciwko anie nawet się nie wstrzymał.
Nawet Wjatrowycz poparł.

Wrzucam ten temat jeszcze raz, bo wcześniej nie było dokładnych danych głosowania i niektórzy robili fikołki broniąc manipulacji polegajacej na napisaniu nieprawdy, że 1/3 deputowanych była przeciwko nadaniu praw Polakom.
Wszystko co napisałem w poprzednim wpisie sie potwierdziło

Link do wyników głosowania.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=20331

#ukraina #rosja #neuropa #4konserwy #ruskapropaganda
  • 51
  • Odpowiedz
o prześladowanie polskiej mniejszości na Ukrainie. Chociaż coś dobrego z tej wojny wyszło że to się skończyło a przynajmniej w znacznym stopniu zostało ograniczone.


@AshtarPL: 70 lat po wojnie i nadal masz PTSD? Sio do lekarza xD
  • Odpowiedz
Wdzięczność nie jest walutą w stosunkach międzynarodowych, liczą się tylko interesy i konkretny zysk jaki ktos ci może dać.


@oydamoydam: I interesem Polski jest możliwie duża kupa martwych ruskich.

To jest takie proste. Niezależnie czy za 20 lat Polska będzie prowadziła z orkistanem wojnę, czy robiła interesy jak z RFN, to możliwie najsłabsza Rosja jest polskim zyskiem. Weźcie to wbijcie do zakutych łbów.
  • Odpowiedz
Nie znasz przysłowia - dwie pieczenie przy jednym ogniu?


@oydamoydam: Znam i sprzęt wysyłany na Ukrainę to spełnia - z jednej strony martwe ruskie, z drugiej strony utylizacja walających się T-72

Same plusy. Widzisz jakieś minusy obecnej polityki?
  • Odpowiedz
@szurszur:

Ale ja pytam o konkrety.

Nie wiesz na czym polega prześladowanie? To sprawdź w googlu, a konkretne sytuację trudniej znaleźć bo wiadomo teraz jesteśmy przyjaciółmi.
Na kresy.pl prawdopodobnie nie znajdziesz obecnie żadnego artykułu na ten temat.

No i konkrety podałem, odwiedzić było trudno czy dowiedzieć się czegoś więcej o rodzinie bo przeganiali, samochody kradli itd.
  • Odpowiedz
a konkretne sytuację trudniej znaleźć bo wiadomo teraz jesteśmy przyjaciółmi.


@AshtarPL: Czyli twierdzisz, ze Polacy byli tam przesladowani, ale nie jestes w stanie podac przykałdów i bardzo nerwowo reagujesz na pytanie o nie. To wiele mówi.
Jeszcze głupia wstawka o kresy.
  • Odpowiedz
@szurszur:

Czyli twierdzisz,

nerwowo reagujesz

O i już wiadomo z kim mam do czynienia, to wiele mówi... Napisz od razu że przeinaczasz wszystko bo ci za to płacą.
Nie będę ci podawać przykładów z mojej rodziny bo nie chce i nie muszę, do tego nie o tym był ten temat co już innym wypomniałeś. Nerwowo? Haha

Jeszcze głupia wstawka o kresy.

W czym głupia? Kiedyś obserwowałem ich na FB i często
  • Odpowiedz