Wpis z mikrobloga

Dobra, zostanę może wyśmiany, ale mam swoje podejście do pewnych spraw i #!$%@?.
1. Nie rozumiem czemu tyle osób spośród widzów życzy Panu Krzysztofowi śmierci albo umieszczenia w DPSie.
Po prostu wychodzę z założenia, że jeżeli się ogląda czyjeś przygody to się raczej powinno lubić charakter takiej osoby. Mnie akurat Pan Krzysztof imponuje swoim podejściem do ludzi, prawdę powiedziawszy, to zazdroszczę mu nieco. Jestem za miętki, a on nie #!$%@? się czy ktoś jest po jego stronie, czy nie, #!$%@? ludzi ze stanowiska aż miło.
2. Podjąłem decyzję, że chcę kupić od niego jego dom. Od kiedy tylko zobaczyłem jego chałupkę, zrozumiałem, że przecież jest to dziedzictwo narodowe i po jego śmierci (mam nadzieję, że nie prędkiej, życzę mu bowiem jeszcze wielu lat życia i zdecydowanie lepszej opieki niż ta, którą mu załatwił centaurzy zad) nie może tam wjechać Truskolaski z koparką. Po prostu nie pozwolę, by jego dziedzictwo przepadło.
Pytanie do was moi drodzy: Czy Centaur będzie ostro utrudniał mi kupienie po uczciwej cenie tego domu? Martwię się od maja, że ci debile w końcu powoli zabiją Pana Krzysztofa, przecież w ogóle o niego nie dbają! Obawiam się nieco bestii z Bielska, bo wiem że ma zasoby i nawet potrafi sprowadzać do pomocy kupę menelstwa, stąd moje obawy.
Czy gdyby okazało się, że dom nie należy do Pana Krzysztofa (jak to ktoś kiedyś wspominał na tagu) to czy będę musiał jakoś rozmawiać z prezydentem Truskolaskim i go przekonać?
3. Komu ufać z otoczenia Szkolnej, a komu nie? Zdaję sobie sprawę, że batalia będzie trudna i nie wiem, czy sam na pewno dam radę.

PS: Zapiszcie sobie ten post, bo boję się, że spadnie z rowerka.
PSPS: JC
#kononowicz #pytanie #szkolna17
  • 17
bezdurno


@salamsalejman: O nie nie, ja jestem człowiekiem interesu i stać mnie. Nie zamierzam brać tego domu za darmochę i czekać aż Pan Krzysztof umrze, bo mnie właśnie zależy, by żył jak najdłużej. Doskonale zdaję sobie sprawę, że wielu lizodupom z jego otoczenia zależy by położyć na tym mistycznym miejscu łapy za darmochę.
A skoro jest jej właścicielem, to bardzo dobrze, bałem się, że działka należy do miasta, albo rudy już
@DIO_: Prosze bardzo wytłumacze ci dobitnie, mam nadzieje że to rozwieje wszytkie twoje wątpliwości.

1. Pan krzysztof jest centrum uniwersum szkolnej 17 jeśli zakończy żywot /zostanie wysłany do dps to i uniwersum się zakończy które obecnie jest w opłakanej formie. Dodatkowo pewien dewiant z krzyżowej, zwany sławkiem, centaurem straci żródło utrzymania, a tego pragną ludzie którzy się na nim poznali bo to go zaboli najbardziej. Dodatkowo krzysiek źle radzi sobie ze
a po śmierci przepada na miasto, które za lata udręczania się z grubasem zaorają działke jak najszybciej aby zakończyć ten rozdział w historii miasta.


@Midnight_Animal: Ten dom trzeba chronić. Przypnę się łańcuchem jeśli trzeba.
@DIO_: Ten dom trzeba zburzyć i dać żyć sąsiadom wreszcie w spokoju. Taka prawda. Tam mieszkają ludzie którzy się nie pisali na tłumy frajerów z pod bramki, kłótnie pijackie czy wycie toulenowego wojtka. Wszystko fajnie ale do pewnego momentu, a ten nadszedł gdy uniwersum weszło do mainstreamu.
@Midnight_Animal: Nie zgadzam się na to, przykro mi. Jeżeli będzie trzeba to będę walczył o ten dom.
Poza tym co cię obchodzi los Kargula i tego drugiego sąsiada? Mnie obchodzi tylko, by pamięć o Krzyśku nie umarła.
@DIO_: To se walcz, przypinaniem się tam czy innymi bajerami tylko dołączysz do nowaka i innych typów co się tam kręcili, przynajniej bedziemy mieli z ciebie polewke. Jaka pamięć o krzyśku? Masz miliony nagrań, przeróbek i memów, o nim pamięć nie zginie. Poza tym co tu jest do pamiętania, chory #!$%@? który zapewniał lolcontent ludziom w internecie, a we własnym mieście był utrapieniem wszytkich i antywizytówką miasta. To jego spuścizna.
@Midnight_Animal: Dla mnie to wielki człowiek. Ideał, który mi imponuje. Uosobienie 7 grzechów głównych, ktoś kto powinien mieć własną religię. Imponuje mi jego podejście do życia i chcę, by więcej osób wpadło w szkolną. Jego dom będzie za wiele lat jak chatka Żeromskiego w Nałęczowie.
@DIO_: On może imponować tylko na zasadzie kuriozum, a co do jego podejścia do życia to zwykła wegetacja, bez celu, bez głębszych potrzeb, załatwiona chorobami psychicznymi oraz świetnym wychowaniem jego rodziców którzy się izolowali całe życie i zrobili z niego #!$%@?.
@Pilifos1: Gdybyś przejrzał moją aktywność z ostatnich 7 miesięcy a raczej jej brak, to wiedziałbyś, że ostatnie co mam ochotę pisać po tak długiej nieobecności, to akurat bait na tagu bożym.
Dziwię się skąd taka agresja wobec moich zamiarów.