Wpis z mikrobloga

@VodkaDrinkensky: Liczyłbym raczej 220-250 za dzień licząc dwa dania i alkohol. Wina są relatywnie tanie ale jedzenie niekoniecznie. Dla przykładu Burger z dobrego mięsa + frytki 110 kun. Ryba grillowana z frytkami i surówkami 105 kun. Wino litrowe albo 0,7l 42 kuny i nie mówię tu o tanim jabolu a całkiem sympatycznym winku do posiedzenia na plaży. Śniadania od 45 kun do 70 zakładając że jecie coś tradycyjnego. Nie wiem jak
@VodkaDrinkensky ja do splitu lecę na tydzień to ok 2500kun na glowe planuje mieć, lepiej żeby zostało niż brakło. Alkohol jakiś biorę z polszy, podstawowe rzeczy typu kawa, cukier itp. jedzenie pół na pół, raz na kwaterze robione samemu, raz miasto
Murki jak myślicie czy 1000 kun/osoba wystarczy na jedzenie podczas tygodniowego pobytu?


@VodkaDrinkensky: Jak będziecie sami gotować z rzeczy z Lidla/Konzuma + 1 lub 2 wypady do restauracji na coś prostego typu pizza/makaron itp. to starczy. Sporo taniej jest też w "konobach poza morskich" - udało mi się np zamówić w lipcu dwie pizze (margerita i anansowa) z 4x colami za 166 kun w głębi Istrii - dawno tak dobrych nie