Wpis z mikrobloga

@Mescuda: zastanawia mnie, dlaczego dużo ludzi uważa, że życie na wsi jest lepsze niż w mieście. Miałem okazję mieszkać połowe życia w mieście i połowę na wsi i moim zdaniem nie ma porównania. Zwłaszcza jeśli jesteś biedny.
  • Odpowiedz
@Wypopkowicz: wieś jest fajna jak masz hajs i Chcesz odpocząć od miastowego zgiełku.

Ale żyć na wsi to niestety katorga, gdybym się nie wyprowadził to bym już dawno wisiał w jakiejś stodole
  • Odpowiedz
@Mescuda: przecież to normalne klasy społeczne, tak samo jak masz bogatych ludzi w Indiach i biedotę na ulicach, tak masz w Polsce bogatych w Warszawie i co się bawią i imprezują i biedotę na wsiach. Na całym świecie tak jest i nic z tym się nie zrobi, a jak ktoś chce się w czymś wyróżnić to musi mieć jakiś talent albo pogodzić się z własnym losem xd nie ma sprawiedliwości na
  • Odpowiedz
@Wypopkowicz: nie którzy nie lubią dynamicznych ludzi i wgl ludzi, i myślę że na wsiach to miałbyś mniej tego dynamicznego syfu, i mniej ludzi ogólnie, i niektórym ludziom daje to jakby uczucie spokoju że nie dzieje się nic szczególnego xD
  • Odpowiedz
@Durisil: do większego miasta by skończyć liceum po czym wyjazd z kraju by zrobić prestiżowe studia i robotę za dobre hajsy.

Wszystko samemu, życie sobie już ułożyłem za granicą.
  • Odpowiedz