Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Sławek wygrał tę bitwę z Oregano. Konon oświadczył, że Nowak go nie wykorzystuje, łazienka jest the besta i podje*ał Wójcika, i Barneja.
Powód jest prosty, Mleczna Ekipa nie chce umieścić Konona w DPS-ie, a Olgierdano TiVi ma takie pragnienie.
W interesie Konona jest trzymać z Nowakiem, bo nigdy tak dobrze pod względem nibembeństwa i niżarłactwa nie żyło mu się lepiej. Nic nie musi robić, Ekipa MCz za niego wszystko zrobi, opłaci rachunki, wysprząta dom i podwórze, odmaluje domek, wyczyści Lublina z fekaliów, spróbuje wyremontować łazienkę i "za darmo" Krzyś napcha kichę. Robią wszystko za niego do czego mógłby przyczepić się MOPS, a jak wiadomo MOPS niezadowolony = Kononowicz w DPS-ie.

#kononowicz #sradek #olgierdanotv #patostreamy
  • 22
  • Odpowiedz
@PiSudczyk: Sławek nic nie wygrał, to proces cywilny a nie o to czy Krzyśka w DPsie umieścić. A to że konon powiedział że na nim Sławek nie zarabia to bardziej działa na jego nie korzyści, bo wychodzi na to że Krzyś jest nieświadomy.
  • Odpowiedz
@PiSudczyk: połowicznie sie zgodzę, o tym regularnie mówię, nie, nie można ubezwolnić człowieka, bo ktoś tak by chciał, bo stwierdził, że filmiki z nim są słabe ;|
A co do mopsu, to przecież w tamtym roku była sprawa o ubezwolnienie prezydenta i co sie okazało? że on jest normalny, normalnie wygląda i normalnie się zachowuje, także nie podniecajcie się, jeśli prezydent stwierdzi, że wszystko jest ok i nie ma problemu to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RealBakman: tylko Olgierdano naruszył dobra osobiste Sławka m.in. przez to, że zarzucił mu, że wykorzystuje Konona. Konon wszystkiemu zaprzeczył i co teraz? Konon według sądu w Białym jest poczytalny.

A to że konon powiedział że na nim Sławek nie zarabia to bardziej działa na jego nie korzyści, bo wychodzi na to że Krzyś jest nieświadomy.


Nie wiadomo co dokładnie powiedział, ale on o tym musi wiedzieć, że z filmów z jego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sputnik_Bombaski: Konon mógłby podczas przesłuchania zrobić po ciężkiemu, a dopóki nie ma przyklepanej choroby psychicznej to nie ma sprawy.

Trudno jest wykazać przed sądem, że nie trzymanie moczu to oznaka choroby psychicznej, która wpłynęła na prawdziwość składania zeznań przez świadka.
  • Odpowiedz
@PiSudczyk: Ale tu nie chodzi o osobę chorą psychicznie. Teza główna tej sprawy jest taka, że wg. Łukasza - pewna para z gór wykorzystuje finansowo Krzysztofa Kononowicza Krzysztofa, co toczy się proces o zniesławienie. Na świadka zostaje wezwany sam główny zainteresowany. Przychodzi ci do sądu osoba, która nie jest samodzielna życiowa, której opiekunowie zaniedbują oznaki cukrzycy itp. A ten uśmiechnięty mówi, że wszystko jest super. Stoi przed sądem obszczany i zaniedbany
  • Odpowiedz
@aa-aa: decyduje sąd. Ja nie osądzam, ja tylko piszę, jak wygląda stan faktyczny. Przychodzi ci do sądu osoba zaniedbana, robiąca pod siebie, wymagająca stałej opieki. Mówi, że wszystko jest super i parka się nim znakomicie opiekuje, POmaga. Co taki sąd ma orzec? Dojdą do tego zeznania Barneya, Majora i innych osób. To co powie krecik, to nikt nie będzie brał na poważnie, bo ten typ wielokrotnie był skazywany za pomówienia xD
  • Odpowiedz
@Sputnik_Bombaski: no widzisz, właśnie w tamtym roku jak kojarzę chyba mopr do sądu to skierował, sąd stwierdził, że wszystko ok, michę ma, rachunki popłacone, a do tego twierdzi, że nikt go nie oszukuje. To musieliby biegli stwierdzić, że coś jest nie tak. Skoro raz już go badali, raczej nie będą go badać co parę miesięcy, tylko ze względu na to, że osoby trzecie chciałyby bo umieścić w jakimś odosobnieniu
  • Odpowiedz
@PiSudczyk: naruszenie dóbr osobistych poprzez zniesławienie/pomówienie, jak zwał tak zwał. Olo interpretuje to po swojemu - bliżej mi do jego opinii. Lateksiarstwo piłuje, że Olo przegrał. Ale generalnie czekam na dobrą rozrywkę, którą mi ten cyrk zapewnia. Jeśli oto chodzi, to szanuję Ola, bo dzięki niemu jest ta sprawa i te wybitne lajty.
  • Odpowiedz
@Sputnik_Bombaski: no to raczej trzeba wyjaśnić, dlaczego osobie trzeciej zależy na umieszczeniu innej osoby w odosobnieniu. Bo filmiki z nim są słabe? Bo chce zrobić na złość osobie która go pozwała w sprawie cywilnej? To jakaś jedna wielka lipa
  • Odpowiedz
@Sputnik_Bombaski: nie wiem, nie śledzę wszystkich jego wpisów, żeby to wiedzieć, ale po coś mu ten prokurator potrzebny, czyli prawdopodpobnie chodzi o jakąś rzekomą krzywdę konona. Te zarzuty- w sytuacji gdy konon twierdzi, że jest ok i jednocześnie nie ma stwierdzonych żadnych ułomności intelektualnych, chorób psychicznych/ zaburzeń psychotycznych są po prostu niedorzeczne.
  • Odpowiedz
@aa-aa: ja będę dalej oglądał ten cyrk. A co zrobi sąd? przesłucha wszystkich świadków i sam da ocenę wobec przedstawionych zeznań, materiałów dowodów i stanu faktycznego. Najbardziej by mnie rozwaliło, gdyby sąd kazał się górskiej parze zaopiekować Krzysztofem biorąc go do siebie na kwadrat xDDD
  • Odpowiedz