Wpis z mikrobloga

@Pitol_ nie, sam jakoś miesiąc temu chcialem tv, i tez raty 0, bez zadnych dodatków i wyszło jakieś 17% a nie 0, w mediamarkt kupilem lapka w zeszłym tygodniu i wyszło rzeczywiście 0% więc polecam.
@hurb: za to że ewidentnie prosiłem o raty zero ale #!$%@? oczywiście nie rozumie i pazerność wygrała. Nie brałem żadnej ochrony ekranu, żadnych słuchawek ani nic. Więc jeśli głupie babsko jeszcze raz mi coś takiego zaproponuje to jej normalnie w mordę napluje
@Ziutek_Grabaz: @StarszyNabi: @bruuh: @gruba-ryba: chłopaki teraz jej kazałem wyliczyć najkorzystniejsza ofertę i usłyszałem że teraz to w ogóle nie dostanę bo nie mam zdolności kredytowej xddddd oficjalnie media expert jest dla mnie skreślone. #!$%@? nawet nie spytała o zarobki i koszty życia tym razem, więc prawdopodobnie wpisała specjalnie takie wartości żebym nie dostał w ogóle bo jest złośliwa
@Pitol_: chciałbym żeby to był pierwszy raz jak media expert leci w #!$%@? ale tam pracują sami niekompetentni ludzie, nikt nic nie wie nie umie na niczym sie nie zna i pracuje tam 2 tygodnie
@Pitol_: Jeszcze się nie zdarzyło, żebym brał raty 0% i cipcia ściemnia, że bez ubezpieczenia nie przejdzie. Grzecznie i stanowczo tłumaczę, żeby robiła tak jak mówię, więc zazwyczaj przewracają oczami i robią co trzeba. Mają prowizje od tych ubezpieczeń, więc daj pan spokój.
Możesz zobaczyć też na media markt mi 2 dni temu zatwierdzili raty 0% i też było drożej ale wyłączyłem ubezpieczenie i jest git
Nawet dało się ustawić opóźnienie i będę płacił od grudnia
@Pitol_: a jakies dodatkowe koszta? Typu czynsz 200 itp, dziwne ze odrzucili. Moze jak sprawdzali w banku to wyszlo ze bida xD na allegro mozna sprobowac
Ew przy tych ubezpieczeniach zobacz o ile wzrosnie kredyt. Bo np moze byc 50-100 wiecej to tam #!$%@?. Bo moze baba pozaznaczala #!$%@? opcji, bo oni maja za to premie i dlatrgo 1300 wiecej wyszlo