Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #wig #gielda #inflacja
Chcialem napisac o niespotykanej wrazliwosci wrecz uzytkownika @mickpl. Wszyscy znamy naszego bordo mistrza od nieruchomosci i wielkiego krachu. Ow uzytkownik czesto dodaje swoje posty, czesto nawet sensowne. Zdarzylo mi sie dwa razy skomentowac, zadac pytanie ale bez trollingu, jakies sensowne. Dwa razy post zostal usuniety. Kolejnym razem po prostu napisalem:

usuń wpis, tu plusów nie będzie. Kup sobie jeszcze całe PKO za kwoty z 2016 XD


@bartez_94: wlasnie tez zauwazylem, ze ten gosc czesto usuwa swoje wpisy. Nie warto raczej komentowac

mickpl'a tak bardzo oburzyl moj komentarz, ze chyba dodal mnie na #czarnolisto bo nie moge juz komentowac. Gdybyscie sie zastanawiali dlaczego czesto pod jego postami nie ma dyskusji tylko strefa wzajemnej adoracji to juz wiecie dlaczego
  • 16
  • Odpowiedz
@93michu93: Przecież pisałem, że za wstawki o usuwaniu wpisów daję na czarną, bo nie chcę tego czytać. XD Dostajesz amnestię, ale pamiętaj, że moja czarna to moje zasady.
  • Odpowiedz
@93michu93: @mickpl:

Mick wciąż się uczy. Np po wiadomości ode mnie zmienił stanowisko i zaczał prezentować drugi wariant ( zaczerpnięty ode mnie ) rozwoju sytuacji na rynku a najlepsze, że jeszcze nie wysłałem mu kolejnej swojej analizy która jeszcze bardziej zmieni jego poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież pisałem, że za wstawki o usuwaniu wpisów daję na czarną, bo nie chcę tego czytać. XD


@mickpl: a dobra, sorki, jeśli to pisałeś to okej. Masz rację, twoja czarna to twoje zasady. Po prostu przestanę czytać.

Tak z ciekawości - dlaczego
  • Odpowiedz
@mickpl

Z reguły jak mi się nie spodoba to co napisałem, za bardzo zaspamuję, albo pod wpisem robi się syf.


Bo nie dostaję plusów*
Poprawiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@93michu93: Mnie wrzucił na czarną po tym jak wywlokłem na światło dzienne jego własne wpisy sprzed paru lat pokazujące, że kampania wieszczenia nadchodzących (a od wiosny 2020 już trwających) ogromnych spadków na nieruchomościach zaczęła się zaraz po wpisach z frustracjami i żalami, że szuka właśnie mieszkania. Typowy position talking. Poważne traktowanie ludzi wrzucających nieustannie cherry picking pod własną tezę nigdy nie prowadzi do czegokolwiek sensownego. To tak jakbyś prowadził z
  • Odpowiedz