Wpis z mikrobloga

Przyszedł do mnie dzisiaj kierownik zmiany i mówi "no słuchaj anon, Ty zawsze jesteś najwolniejszy, ale dzisiaj to już w ogóle, co się dzieje?" XD Przecież nie będę tyrał jak nienormalny za najniższą, zawsze robię wszystko tak, aby się nie narobić. Płacą mi za godziny, a nie za wykonane zadania.
Umowa się kończy we wrześniu i czuje ze musze szukać czegoś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#januszex #pracbaza #przegryw #polska
  • 11
  • Odpowiedz
według niego warto pracować ciężej bo są premie. Ale jak raz liczyłem na premie to mi ucieli godzin tak żebym i tak się nie zdążył załapać XD więc teraz to niech się #!$%@?


@dzikiwonsz21: typowe w januszexach najniższej kategorii. Czyli jak #!$%@? za dużo nadgodzin to dostajesz premie uznaniową obniżoną (powód zawsze się znajdzie), a jak nie zrobisz nadgodzin to wyższą i suma sumarum zarabiasz tyle samo niezależnie ile nadgodzin
  • Odpowiedz
@sikalafou: noooo ja robiąc na luzie i bez stresu na godzinę wychodzę tyle samo co ci którzy tyrają, ale oni się stresują że ich zwolnią. Prace za minimalną to wszędzie znajdę więc niech zwalniają
  • Odpowiedz
@sikalafou: Utrzynuja sie bo konkurują lokalnie jedynie z innymi januszexami które są jeszczr gorsze od nich
( ͡° ͜ʖ ͡°) .Ewentualnie tak jak piszesz wały pod stołem,#!$%@? na podatkach, umowach etc.Dlatego polacy tak bóldupia ze "obcy kapitał nam biznesy wykupuje"- wykupuje bo są #!$%@? zarządzane.
  • Odpowiedz
którzy tyrają, ale oni się stresują że ich zwolnią. Prace za minimalną to wszędzie znajdę więc niech zwalniają


@dzikiwonsz21: chyba, że mieszkasz w mieście powiatowym. To i przez 3 lata możesz nie znaleźć () nawet w zasranym sklepie chłopa nie chcieli
  • Odpowiedz
  • 0
@dizzy126 nie wiem jak to jest, bo całe życie w dużym mieście żyje. Ale myślę, że staralbym nie zrobić jak najszybciej prawo jazdy, kupić jakiegoś złomka i moc szukać pracy gdzieś dalej też. Nie przejmuj się
  • Odpowiedz