Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zolty__Szalik: no tez mnie ciekawi czy yousician sie sprawdza. Sprawdz filmiki troy grady na YT, duzo fajnych rzeczy. Ben ellis ? Czy jakos tak , tez na YT, mega fsjnir tlumaczy. I powiem ci ze warto sie prsejsc raz czy dwa dp jakiegos nauczyciela zdby spojrzal jak grasz i ppwytykal Ci bledy. Ja pare lat gralem na gitarze...a niedawno poszedlem na jedne zajecia to stwuerdzil facet ze za mocno sciskam rece
Powiem Ci, że ja używałem zarówno yusican jak i Rocksmitha, i największy progres robiłem po prostu czytając tabulaturę i grając wybrany kawałek do skutku. Zamiast się skupić na gitarze to bardziej się skupiałem by zerkać na ekran telefonu czy kompa, by nie przegapić lecących kropek by trafić. A tak zapamiętałem kawałek tabów, i potem w skupieniu próbowałem to prrzenieść na gitarę. Nie twierdzę, żę yusiacian czy Rocksmith jest zły, ale w moim
no tez mnie ciekawi czy yousician sie sprawdza


@oink_oink: @Zolty__Szalik:
I tak, i nie.

Jako źródło nauki - tak średnio, jako wyłączne źródło nauki - wcale. Nie zastąpi żywego nauczyciela, zwłaszcza na początku - kogoś, kto wprost pokaże ci, jak w ogóle trzymać gitarę, jak ułożyć palce, i nie wskaże, co robisz źle - co najwyżej pokaże, że docisnąłeś nie tę strunę, co trzeba.

Do tego Yousician tak naprawdę nie
Ja tez uzywam go od pol roku, mam rozegrane 110h i uwazam ppdobnie jak reszta ze jest do dobry motywator do swiadomej nauki i sluchania tego co sie gra i jak to brzmi. Warto uzupelniac wiedze o filmy z youtube. Polecam bazoka, guitar way, . a yousician polecam kupowac na black friday, jest wtedy za polowe ceny.

@RandomowyMirek a Tobie jak idzie gra z yousician?