Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakieś dwa miesiące temu umówiłam się z bliskim znajomym na #fwb wiecie, alkohol, impreza i tak od słowa do słowa stwierdziliśmy, że oboje jesteśmy sami, nie mamy żadnych zobowiązań, czujemy się dobrze w swoim towarzystwie, to dlaczego by nie spróbować (nie potrzebuję oceny samego faktu fwb). Umówiliśmy się na wspólny wieczór, ale bez konkretnej daty. Kilka dni po imprezie napisałam do niego co słychać i nie odpowiedział. Po kolejnym tygodniu, gdy zapytałam czy wszystko ok, odpisał, że nie będzie czekał aż znajdę dla niego czas, że źle go traktuję i, że mam się do niego więcej nie odzywać. Przyznam szczerze, że zdziwiło mnie jego zachowanie. Bo nie umawialiśmy się na konkretny dzień. Sam nie zaproponował konkretnie, a ma do mnie pretensje... od tego czasu milczy, a mi to nie daje spokoju, bo mam wrażenie, że ja nie mam za co przepraszać, skoro to była luźna rozmowa i nie ustaliliśmy nic konkretnego. Olać sprawę czy próbować wyjaśnić?

#fwb #seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dc88fbce0173587f2511af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz