Wpis z mikrobloga

Hej, od jakiś 3tyg mam aparat słuchowy w prawym uchu (duży niedosłuch, 30lvl). Przez właściwie 2tyg nosiłem aparat bez przerwy, po za zmęczeniem po całym dniu i ściąganiem koło 19 nie działo się nic specjalnego.
Ostatnio byłem na wyjeździe, dużo jazdy pociągiem, któregoś dnia po jeździe pociągu dostałem jakiegoś ataku po wyjściu z pociągu tzn kręciło mi się w głowie przy ruszaniu głową, potrzebowałem jakieś 3h żeby się ogarnąć (tzn dostałem sie jeszcze autobusem i z buta do celu wycieczki a później odpocząłem na ławce) i już było ok.
Od tamtego czasu trochę zrobiłem przerwę od aparatu, wczoraj już będąc w domu znowu nosiłem go od rana, jak wybrałem się do sklepu i trochę pojeździłem autem problem wrócił - ale wcześniej zareagowałem i wyłączyłem aparat. Ostatecznie wróciłem do domu i się przespałem i było znowu lepiej.
Myślicie że to wynika z samego aparatu i potrzebuje jeszcze czasu do przyzwyczajenia ( w końcu żyłem 30 lat bez aparatu) czy wychodzą jakieś inne problemy?

#sluch #laryngologia #laryngolog #zdrowie #medycyna
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tytusprod: ale to on zatyka przewód słuchowy? Pytam, bo ja na przykład nie mogę używać słuchawek dousznych do słuchania muzyki: po godzinie boli mnie ucho w środku i nie dlatego, że słuchawka niedopasowana tylko chyba z powodu braku wentylacji. Co ciekawe, słuchawki nauszne okalające ucho, już tego efektu nie dają.
@TWezmyr: tak, taka słuchawka jak w słuchawkach dokanałowych. No ja właściwie używałem 9-19 albo dłużej i było ok, nie miałem wcześniej problemu. Mam dwójkę dzieci w domu więc też nie jest tak ze jakoś się nasłuchałem nagle pisków w pociągu i mi gorzej bo mam piski na co dzień w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem, pobawię się głośnością i innymi rzeczami, może coś pomoże, ale