Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
Jako że nie jestem jakimś giga przegrywem i weteranem świętego tagu, staram się nie pouczać tych bardziej zasłużonych i w gorszej sytuacji życiowej, ale w tym przypadku czuję, że ktoś musi interweniować, bo niektórym dobrym chłopakom chyba sufit na łeb się spadł.

Ponad rok temu na Wykop przyłażą feministki Patrycja Wieczorkiewicz i Aleksandra Herzyk, piszące dla skrajnie lewicowej Krytyki Politycznej, chcą napisać artykuł o tagu #przegryw. Krytyka Polityczna to medium, które tylko w ostatnim miesiącu nawoływało do masowych gwałtów na mężczyznach (z okazji Dnia Ojca) i robiło wywiady o molestowaniu kobiet z osobą, która popiera molestowanie mężczyzn. Dalsze przykłady można mnożyć, ale oszczędzę sobie i wam tego, w trosce o nasz czas i zdrowie psychiczne. Każdy, kto choć trochę ogarnia internet i krajową scenę polityczną wie, że mamy do czynienia ze skrajnymi mizoandrystami, balansującymi na granicy między wyrażaniem swoich poglądów a zwykłą nienawiścią. O tym, co uważają o samych przegrywach/incelach możecie sobie wyguglować, jak się domyślacie też nie są to miłe rzeczy. Sama Patrycja Wieczorkiewicz jeszcze nie tak dawno chciała incelom obcinać członki i wpychać je w ich gardła.

Anonki z jakiegoś przegrywowego serwera wpuściły na swój pokład konia trojańskiego. Codziennie, przez ponad rok (!) opowiadali o swoim życiu i incelosferze, dostarczając autorkom pokaźnej porcji materiału do książki. Teraz płaczą, że ich wykorzystano. Któż by się spodziewał, że Partia Leopardów Zjadających Ludzkie Twarze zje moją twarz? Nie mam pojęcia na co ci incele liczyli. Na wybawienie przez feministki? Że grupa z bananowych Oskarków i Julek z Wydziału Socjologii Uniwesytetu Warszawskiego rozczuli się nad ich problemami? Wykorzystywanie ludzi słabszych, często w dużym kryzysie zdrowia psychicznego jest oczywiście godne potępienia, ale liczyłem też na więcej rozsądku ze strony przegrywów.

Motywy, jakimi kierowały się autorki przy pisaniu książki są nieistotne. Czy zrobiły to dla kontrowersji i pieniędzy, czy w ramach walki z przemocą wobec kobiet, czy w ramach infiltracji „niebezpiecznych” środowisk i zdobycia danych jego członków. Nie ma to znaczenia - gdyby dziennikarze Der Stürmer przyszli do Żydów, by zbierać materiał do książki, to ci nie byliby otwarci na współpracę, bo mają instynkt samozachowawczy i godność, czyli coś czego niektórym anonkom niestety zabrakło. Czy dziennikarki z Krytyki Politycznej zrobiły coś, by dać im kredyt zaufania? Odcięły się od skrajnych środowisk i mediów? Potępiły mowę nienawiści na własnym podwórku? Nie, więc nie wiem po co pozwalać im na własnej historii kręcić kolejny odcinek Sprawy dla Reportera i Chłopaków do Wzięcia ku uciesze normictwa albo co gorsza wstrząsającego dokumentu o celebrytach-pedofilach z Zatoki Sztuki (w tym przypadku incelach-terrorystach z Wykopu) ku trwodze normictwa.

#blackpill #redpill #incel #mgtow #ksiazkadlaprzegrywa #mizoandria #pieklomezczyzn #maskulinizm #prawamezczyzn
F.....e - Jako że nie jestem jakimś giga przegrywem i weteranem świętego tagu, staram...

źródło: comment_1658652800r2LeEt43xX2KvmoVEDqdPK.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Nie mam pojęcia na co ci incele liczyli.


@Fracture: nie wiem kto tam się udzielał ale skoro zrobili co zrobili nieironicznie, nie trolując tylko normalnie się zwierzali to ja jestem na 100% pewny że to skrajnie naiwni autyści z mocnymi deficytami intelektualnymi, może z jakimiś innymi schorzeniami. nie wiem jak można się takim osobom zwierzać, pomagać pisać książkę może i mając nadzieję na przedstawienie prawdziwej sytuacji przegrywów, może na pokazanie
  • Odpowiedz
@Fracture: no niestety, ale jak ktoś jest bardzo samotny i nagle pierwszy raz w życiu pojawiłl się ktoś kto słucha - no to zaczęli się zwierzać. A jeszcze to były kobiety... chłopaki przepadły.

Ale z drugiej strony ciężko mi takich najbardziej samotnych winić. Wchodzisz na tag przegryw by znaleźć braci w przegrywie, słowa wsparcia, wysłuchanie, a co tam jest? Riley Reid jako szaramyszka i gość wzdychający do niej, myślący że
  • Odpowiedz
@Fracture: ten wpis najprawdopodobniej dostał shadow bana, bo nie mogę go zaplusować, a próbowałem z 3 różnych przeglądarek oraz bezpośrednio z twojego profilu mireczku. Z innymi wpisami nie ma tego problemu, więc chyba komuś z moderacji doniesiono albo sami współpracują i bardzo im nie w smak że tak obnażasz te dwie mizoandryczki.
  • Odpowiedz
@Fracture: Masz racje, mi jest za nich wstyd jakbym to ja sam podjął się kolaboracji. Aby zwierzać się najmniej przychylnemu środowisku do przegrywów, trzeba być tak nieświadomym współczesnego świata że to już zakrawa na ciężkie upośledzenie.
  • Odpowiedz