Wpis z mikrobloga

@cubasaozora stwierdzam fakty. Zawsze jak wchodzę na jak dojadę żeby zobaczyć dojazd to pokazuje mi przesiadki i czekanie na przystanku po 10-15 min albo #!$%@? z dworca gdzieś w okolice browaru na tramwaj gdzie bolt wychodzi 10 min jazdy i 15 zł, a komunikacja 40 min. Byłem w wielu miastach i dla mnie Poznań ma słabą komunikację, ale dosyć nowy tabor co jest na plus.
Może jakieś remonty miałeś na trasie?


@cubasaozora: nie pamiętam w sumie, jeździłem z Placu Wielkopolskiego numerem chyba 18 albo 17(nie pamiętam dokładnie) , on praktycznie nigdy nie był na czas. Jeździłem dosłownie miesiąc i przesiadłem się na rower bo nie dało się żyć jak raz przyjeżdżał wcześniej a raz później. Potem jeszcze w niektóre dni zimowe jeździłem jak mi się rowerem nie chciało i też się spóźniłały. Z komunikacji miejskiej w
@ToTenOdTegoSeraCoGoJadles 17 w kierunku Ogrodów ma dość długą trasę do Placu. W tygodniu i tak te tramwaje co 10 minut jeżdżą więc nie powinno być tragedii. No tak czy siak jakbyś miał jeszcze tu mieszkać i nie chciałoby ci się rowerem latać to polecam trzecią szansę dla tramwajów. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak tak teraz patrzę na google maps na plac Wielkopolski to absolutnie wszystkie linie są planowo
@cubasaozora: już nie mieszkam w poznaniu, może faktycznie moja linia była tą pechową jedyną co nie jeździ rozkładowo :D Pamiętam też totalnie walący się system rowerów miejskich, początkowo chciałem z nich korzystać ale jak kilka razy musiałem dzwonić na infolinię i tracić 15 minut, bo zamek w stacji zablokował mój rower a nie skończyło nabijać czasu xD
@ToTenOdTegoSeraCoGoJadles a idź pan w #!$%@? z tymi rowerami, już ich nie będzie po tym roku i bardzo dobrze. Też próbowałem z tego gówna korzystać i póki pierwsze 20 minut było darmowe to jeszcze #!$%@?, ile razy wziąłem rower i coś było w nim #!$%@? więc od razu zwracałem, albo właśnie rozpoczęło się naliczanie ale #!$%@? zamek nie chciał się odblokować. A idź pan w #!$%@?, na koniec wypożyczenia też parę razy