Wpis z mikrobloga

@Mortadelajestkluczem: widziałeś film w stylu odcinków black mirror, gdzie jakiś doktorek ma wziąć udział w pierwszej fuzji jądrowej i jedzie na lotnisko przez Londyn? Są 4 scenariusze katastrofy a pierwszą z nich jest wybuch wulkanu na Wyspach Kanaryjskich. Co śmierć budzi się tego samego dnia w opakowaniu i z włączonym TV z kanałem informacyjnym. Zrobił na mnie wrażenie bo ma ładnych kilka lat i trafili 3/4!
@el_Danone: Dobra takie pytanie mam skoroś znawca tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nazywa się ten fil SF o kolesiu co się rozbił na planecie ze swoim babom androidem, potem androida zniszczyli, a potem spotkał jakąś gówniare i jak spali w jakiejś stacji badawczej, to ich zaatakowali mutanci takie białe grube jak z piankek słodkich. Główny złol, to był jaiś cyborg czy co Nad Pies
Nigdy nie
Dobra takie pytanie mam skoroś znawca tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nazywa się ten fil SF o kolesiu co się rozbił na planecie ze swoim babom androidem, potem androida zniszczyli, a potem spotkał jakąś gówniare i jak spali w jakiejś stacji badawczej, to ich zaatakowali mutanci takie białe grube jak z piankek słodkich. Główny złol, to był jaiś cyborg czy co Nad Pies

Nigdy nie moge zapamiętać
wyjmij kij z dupy dla odmiany. To jest boska chała!


@moll: uwierz mi, że kija w dupie nie mam. Zwyczajnie nie myl komedii luźno opartych na gatunku z prawdziwym sci-fi.