Wpis z mikrobloga

Jest git po prostu ostrość ustawiona raczej na ten wiatrak po prawej. Mi się podoba. Nie każde dobre zdjęcie musi być ostre jak żyleta na każdym planie


@QUANTUM-DICK: fotografia to sztuka. Ustawiasz ostrość na to co chcesz pokazać. Skoro więc ostrość jest ustawiona na ten wiatrak to znaczy, ze jest to główny obiekt który chce autor pokazać. W tym przypadku z technicznego punktu widzenia jest to błąd bo najciekawsze są na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ZDJĘCIA BĘDZIE MOŻNA ROBIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD USTAWIĄ OSTROŚĆ NA WIATRAK A NIE NA CHMURY.

@QUANTUM-DICK: dzięki, to zjawisko trwało może z 5 minut i miałem tylko telefon pod ręką.

@ToTenOdTegoSeraCoGoJadles: @Bekoski: Spoko, sam nie jestem zadowolony z technicznego
  • Odpowiedz
@ToTenOdTegoSeraCoGoJadles: dla mnie jest ona fajna no i co? Są jakieś ogólne kryteria co komu się może podobać i co ma uważać za fajne?


@QUANTUM-DICK: zadaj sobie pytanie- czy po zabraniu ostrości na całym obrazie nadal ci się podoba? Może jednak mam rację i wcale ci się to zdjęcie nie podoba a jedynie uznałeś, że na zdjęciu jest coś ładnego i po prostu spodobało ci się to co jest na
T.....s - > @ToTenOdTegoSeraCoGoJadles: dla mnie jest ona fajna no i co? Są jakieś og...

źródło: comment_1658742035fv5OyOq9nJr0x5JXWIlARV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz