Wpis z mikrobloga

  • 1395
Kurła udało mi się dostać takiego #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) biorę się za szlifowanie i malowanie, a następnie "LEJ BETON" i umieszczę ją obok ławeczek z palet na ogrodzie. Będzie klimat starych wiosek lat 90-00 ( ͡º ͜ʖ͡º) plusujacy otrzymają gotową fotkę za 3 tygodnie po wstawieniu. W komentarzu żarówka MADE IN GDR :D

#remontujzwykopem #ogrod #lampa #zrobtosam
Pobierz
źródło: comment_1658590091aIWjORuc2zbxWZDxmcg1CM.jpg
  • 64
@bartes9 wyśle ci nawet 10 kg jak chcesz za darmo xD jedynie koszt przesyłki, bo już kilka osób się zgłosiło i nie dość, że musiałbym to wykopać to jeszcze opłacić wysyłkę (zawsze miałem głowę do i i interesów) xD najlepiej jak wpadnie tu kilka osób i sobie to #!$%@? w pień, bo to wyrasta jak chwast na całym ogrodzie, a mnie tylko #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Matti28: 700km to trochę daleko po chrzan xD ale wziąłbym, opłacił wysyłkę, a jakbyś wykopał tak, że mi się przyjmie i będzie mi tak rosnął to w ogóle szacuneczek

Z drugiej strony szkoda mi ciebie żebyś tyle miał kopać
Ogólnie rzec biorąc to produkty NRD stały na dość wysokim poziomie.

Moi rodzicie mieli przez 20 lat hydrofor DDR, który uległ jakiejś mini awarii, wystarczyło wytoczyć zamienna cześć i dalej działa. Niestety ojciec postanowił go zamienić marketowym badziewiem z OBI o nazwie Alko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe w 10 lat zużył chyba 3 takie hydrofory, a tamten czeka na cholera wie co ( ͡° ʖ