Wpis z mikrobloga

Kurła udało mi się dostać takiego #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) biorę się za szlifowanie i malowanie, a następnie "LEJ BETON" i umieszczę ją obok ławeczek z palet na ogrodzie. Będzie klimat starych wiosek lat 90-00 ( ͡º ͜ʖ͡º) plusujacy otrzymają gotową fotkę za 3 tygodnie po wstawieniu. W komentarzu żarówka MADE IN GDR :D

#remontujzwykopem #ogrod #lampa #zrobtosam
M.....8 - Kurła udało mi się dostać takiego #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) biorę się za szlifowani...

źródło: comment_1658590091aIWjORuc2zbxWZDxmcg1CM.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • 8
@bartes9 wyśle ci nawet 10 kg jak chcesz za darmo xD jedynie koszt przesyłki, bo już kilka osób się zgłosiło i nie dość, że musiałbym to wykopać to jeszcze opłacić wysyłkę (zawsze miałem głowę do i i interesów) xD najlepiej jak wpadnie tu kilka osób i sobie to #!$%@? w pień, bo to wyrasta jak chwast na całym ogrodzie, a mnie tylko #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Matti28: 700km to trochę daleko po chrzan xD ale wziąłbym, opłacił wysyłkę, a jakbyś wykopał tak, że mi się przyjmie i będzie mi tak rosnął to w ogóle szacuneczek

Z drugiej strony szkoda mi ciebie żebyś tyle miał kopać
  • Odpowiedz
Ogólnie rzec biorąc to produkty NRD stały na dość wysokim poziomie.

Moi rodzicie mieli przez 20 lat hydrofor DDR, który uległ jakiejś mini awarii, wystarczyło wytoczyć zamienna cześć i dalej działa. Niestety ojciec postanowił go zamienić marketowym badziewiem z OBI o nazwie Alko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe w 10 lat zużył chyba 3 takie hydrofory, a tamten czeka na cholera wie co ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz