Wpis z mikrobloga

Hej mam 3 pytania dotyczące grzybków halucynków:

1) Chciałbym dzisiaj sobie zrobić małego tripa i wziąć 2,5g suszonych golden teacher, od dwóch dni biorę microdosing 0,4g. Czy taki pełny trip zepsuje mi mikrodawkowanie ? Tzn w tygodniu mikro nie będzie działało i będę musiał odczekać jakiś czas żeby tolerancja się zmniejszyła ?
2) Po jaki czasie mikrodawkowanie zaczyna działać pełną parą. Czy to występuje już od pierwszego zażycia, czy może jak w przypadku SSRI musi się wkręcać dłużej ?
3) Zrobiłem pierwszy zbiór mojego growkita i zebrałem wszystkie grzyby, czekam na drugi sort już 4 dni i nic, czy na drugi sort również trzeba czekać jak na pierwszy czyli około 10 dni do pojawienia się pinów ?

#mikrodawkowanie #microdosing #psylocybina
  • 5
1,2-nie wiem czy 0,4 to microdosing, ale jak masz zamiar zjesc ZALEDWIE 2,5g to te 0,4 raczej rzutuja, i odwrotnie. Przypuszczenie, bo nigdy nie jadlem takich ilosci.
3-cierpliwosci. A podziurawiles grzybnie widelcem? Ja dopiero przy pierwszym zbiorze doczytalem o tym w instrukcji, ale mimo to dawalo mi ladnie i dlugo, chociaz coraz skromniej
@Eftef: Dzięki za odpowiedź, zarzucę 3g. Jeżeli chodzi o drugi rzut to właśnie czytam, że instrukcja producenta się zmieniła jakiś czas temu, niektórzy piszą, że na gorsze. Ja zrobiłem tak, że zebrałem pierwszy rzut i już nie moczyłem ciastka ani trochę, bo tak aktualnie twierdzi producent. Według starej instrukcji powinno się moczyć 8-12 godzin przed drugim rzutem. Kurde nie wiadomo co robić, ale wilgotność powietrza cały czas mam 100% (mam czujnik)