Wpis z mikrobloga

kto z was jest w spoko związku z kimś poznanym na tinderze? Ubzdurałem sobie że uczucie musi przyjść naturalnie (ktoś z pracy albo ktoś poznany na domówce) i mam straszną blokadę by używać tej aplikacji, chciałbym się przełamać ( ͡° ʖ̯ ͡°) dziewczyna przyjaciela jest z tindera i jest to zlota kobieta, ale potrzebuję więcej przykładów

#zwiazki
  • 12
@janabanana: koleżanka znalazła partnera na tinder, tak się wkręcili że po trzech miesiącach od poznania cywilny, po roku kościelny i tak od półtora roku żyją w Vancouver bo po cywilnym wylecieli. Jak przyjeżdżają do PL to są ze sobą chyba mega szczęśliwi (przynajmniej tak wyglądają).

Ale pamiętam że śmiechłem jak się dowiedziałem, że założyła Tindera bo laska raczej z szarych myszek, mega pobożna więc w pierwszym momencie pomyślałem że pomyliła portale.
@janabanana: 4 moje bardzo bliskie koleżanki poznały przez Tindera, jedna ostatnio wzięła ślub, druga zaręczona ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tworzą szczęśliwe i zgrane związki. Ja akurat nie miałam jeszcze, a poprzedniego partnera poznałam w inny sposób, ale wkrótce mnie to czeka. xD W sumie jestem trochę ciekawa.
@alochomora12: no właśnie tinder jest dla mnie trochę meh bo jest kreowany jako aplikacja do #!$%@? związków typu ons czy coś, a mi zależy na czymś trwałym, nie tylko na związku ale i na przyjaźni, wiec historia tych ludzi jak najbardziej spoko i pozytywnie nastawia
@AusserKontrolle: tinder mnie odrzuca bo pierwsze co widzisz to zdjęcie drugiej osoby i już następuje selekcja nie wiedząc kim oni są.

Znajoma w swojej pracy zadurzyła sie w jednym typie nie wiedząc jak wygląda (praca zdalna) Pisali tylko na slacku, znała tylko jego głos z calli. Potem jak spotkała go na żywo na imprezie firmowej 2 miechy później to okazało się że gość ma zakola, piwny brzuch, z twarzy nieprzystojny, widoczna
@AusserKontrolle: jeśli piszesz że tindera nie potrzebujesz to w sumie jak poznać kogoś bez tej aplikacji? Wygląd mam ok, u mnie problemem była fobia społeczna z której wychodzę, a jak jestem na alkoholu to jej nie mam.
Ja po prostu nie wiem, jak poznać ludzi poza pracą. Tylko tinder jest odpowiedzią, ale tinder lekko odrzuca