Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od 10 lat korzystam z hostingu IQ.pl i nigdy nie było problemów. Nie wiem dokładnie kiedy, ale wprowadzili jakieś ograniczenia przez co w pakiecie za 450 zł nie działa nawet prosta strona na WordPress (konkretne zarządzanie nią). Ich wyjaśnienie nie-specjaliście raczej nic nie mówi:

komunikat błędu otrzymywany jest z powodu przekraczania liczby równoległych procesów fcgi/procesów php, których jest określona liczba w danym pakiecie

Czy możecie polecić innego dostawcę hostingu?

#hosting #pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
@Jonn: lh.pl, hostinghouse.pl

mam na obydwu różne swoje tematy... i w zależności od wielkości - bierz jeden lub drugi :)
na lh mam sklep na woocommerce + chmurę nextcloud (obydwie rzeczy instalowane przez support) :)

a na hostinghouse mam bodaj 3 stronki
  • Odpowiedz
@Jonn: Co to znaczy prosta strona na Wordpressie? Im więcej widzę "bebechów" różnych instalacji WP u ludzi tym utwierdzam się w przekonaniu, że "prosta strona" to po prostu czysta instalacją z wtyczką Hello Dolly. Im dalej w las, im więcej wtyczek tym gorsza wydajność, a jeden skrypt potrafi zarżnąć serwer nawet bez wizyty na stronie.

Jeżeli wiec miałeś stronę na serwerze i nagle przestała działać dobrze to zacząłbym od analizy,
  • Odpowiedz
@Jonn: Możesz zerknąć na naszą ofertę na https://sohost.com/
Nasze serwery są bardzo zoptymalizowane, a dodatkowo dzięki Litespeed + LSCache Twoja strona jest o wiele szybsza niż na zwykłym hostingu.
Dla zwykłej strony na wordpressie wystarczy najtańszy pakiet.
Z kodem WYKOP hosting www oraz hosting e-mail 30% taniej!
  • Odpowiedz