Wpis z mikrobloga

Polityka rozdawnictwa (socjalna) może mieć swoich zwolenników i przeciwników. Każdy ma prawo by się zgadzać lub negować. Co więcej obie strony mają swoje argumenty.

Mnie bardziej nurtuje kwestia tzw. "sprawiedliwości", na którą się wszyscy powołują.
Bo czy równouprawnieniem jest fakt, że Janusz, który pali węglem, truje sąsiadów i środowisko dostanie 3 patyki, a ktoś kto wykorzystuje inne paliwo (gaz, prąd, pellet czy chrust) nie otrzyma nic. Nie tylko ceny węgla gwałtownie wzrosły...

#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
@MadaIvar: trują to przede wszystkim ci których nie stać na węgiel, palący śmieciami. Węgiel przy odpowiedniej temperaturze spalania spala się całkowicie i nikogo nie trujesz. Chrust jest zdecydowanie gorszy
  • Odpowiedz
@MadaIvar już kiedyś o tym pisałem tutaj w innym komentarzu.

Taka postawa państwa sprawia że czuję się ruchany w dupe na każdym kroku.

Mieszkanie kupiłem za gotówkę -#!$%@? Ci w dupe, nie potrzebujesz wsparcia państwa. Frankowicze i ludzie którzy się zakredytowali pod korek już jak najbardziej.

Mieszkasz sam - #!$%@? Ci w dupe płać za wodę w zależności od metrażu. Mój sąsiad z żoną i dwójka dzieci może płacić za wodę dokładnie
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Mam dokładnie takie same przemyślenia. Młodzi, niepatologiczni ludzie w Polsce są codziennie ruchani w dupsko przez Kaczyńskiego i resztę debili (°°
  • Odpowiedz