Wpis z mikrobloga

@Meybah: Korwin pracuje cały czas, choćby pisząc książki czy felietony. Ale dla lewaka jak ktoś nie robi przy łopacie całe życie to nie pracuje. Poza tym Korwin nie roztrwania majątku, chyba że się mylę?
patriotyczna młodzież


@Talvisota: Nie jestem tego w stanie ogarnąć. Przecież Janusz po skumaniu z narodowcami powinien być nawet dla średnio rozgarniętego małolata persona non grata. Sam janusza popierałem ale w zupełnie innych czasach, gdy co najwyżej zachwycał się jakimś Pinochetem. Wtedy to rzeczywiście gospodarka przynajmniej deklaratywnie miała dla niego znaczenie. Jak przyszły zachwyty komunistycznymi Chinami i Putinem zdecydowanie mi przeszło. Co dziś w nim widzi młodzież, nie jestem w stanie pojąć.
@outkay: polecam ten model: https://m.zalando.no/crocs-classic-slide-unisex-sandaler-turq-tonic-cr415g00k-l12.html
Często są promocje i jest też w różnych kolorach.

Dwie główne zalety:
- nie ma niczego co mogłoby się rozwalić bo jest jednoczęściowym odlewem więc nic od niczego nie odpada, nie odkleja się
- nie przenoszą w ogóle zapachu. Nie wiem jakiej technologii użyli ale jako jedyne klapki nie mają w ogóle zapachu!

Poza tym wygodne i grubsze. Więc polecam

Edit; tamto logo Crocs to przypinka