Wpis z mikrobloga

daily reminder, że gymceling nic nie daje, wszystko rozchodzi się o mordę i o wzrost, jak jesteś brzydki i/albo manlet to gymceling ci tylko zaszkodzi, będziesz wyśmiewany za tryhardowanie z siłownią i wszystkie negatywne cechy z nią związane zostaną ci przypisane. Natomiast oskar/chad nie potrzebuje gymcelować, bo i tak ma już wszystko od życia, co mu potrzeba. Nie musi tracić czasu na jakieś diety i inne copy, kiedy ma mnóstwo julek, ONSów, związków itd.

Inb4 gymceluje od 2018 i brałem teścia, żałuję, że w ogóle kiedykolwiek na siłownie poszedłem xD
#blackpill #mikrokoksy
  • 15
@RecessedPrettyboy bo robiłeś to dla dup. Na siłownię chodzi się po to żeby być zdrowym, w #!$%@? silnym i bić własne rekordy, wyglądać estetycznie bez koszulki lub po prostu oczyszczać umysł przerzucając żelazo. Jeżeli chodziłeś na siłkę tylko po to żeby jakaś Julcia popuściła na twój widok (a tak się nie stało) to nie dziwne, że nie lubisz siłowni. Poza tym na siłowni można spotkać spoko ziomków i fajnie spędzać czas.
@RecessedPrettyboy: na siłownię pierwszy raz przychodzą faceci w okolicach 40-stki albo po, mający już żonę i dzieci. Chcą przede wszystkim zadbać o siebie, a nie szukać szansy u julek. Przykro mi że miałeś takiego pecha co do siłowni, dla mnie siłownia jest chyba najlepszym co mi się przytrafiło ()
@Mrjohnsmith: @RecessedPrettyboy: Oskarkowi i chadowi się siłownia opłaca najbardziej. Jeśli ktoś ma dobry wzrost i twarz, to zrzucenie tłuszczu i lekka rozbudowa mięśni (słynny „lekki zarys mięśni”) jeszcze bardziej zwiększy jego powodzenie oraz sprawi, ze kobiety będą nastawione jeszcze bardziej pozytywnie niż wcześniej. Ktoś kto miał wygląd 7-9 moze spokojnie zyskac w tej skali 0,5-1,0 więcej. Komuś kto ma wygląd 1-4 siłownia natomiast niewiele da jeśli chodzi o powodzenie u
@RecessedPrettyboy: ale prawdziwy wpis. W c00rve się z nim utożsamiam

Najgorsze jest to jak twoje osiągnięcia są komentowane i umniejszane:

- "chodzisz na siłownie? To strata czasu, powinieneś coś innego robić"
- "i co, myślisz że jak se zrobisz forme to coś ci to da? Masz komplesy, co chcesz zatuszować?"
- "masz taką super formę? Po co się tak bardzo starasz, chcesz się na siłę przypodobać? Chcesz zatuszować swoje braki? Jakie
bo jednak komuś napakowanemu i silnemu trudniej podskakiwać niż leszczowi.


@Blackmore: no ale nie powiesz, że taki napakowany 160-170cm wzbudza w kimkolwiek respekt? Wręcz ludzie będą go prowokować i publicznie wyśmiewać, że śmieszny taki niski i rozbudowany.

Poza tym żeby dobrze wyglądać po siłće trzeba mieć te minimum 180cm wzrostu, wtedy ta sylwetka jest proporcjonalna. No nikt mi nie powie, ze to dobrze wygląda, Tristin lee 160cm wzrostu najbardziej znany gymcel
Pobierz
źródło: comment_1658589834ee4VREYm2P0QAUfGtTcH5P.jpg