Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś byłem na spotkaniu z nowo poznaną koleżanką. Ja 23 lvl, ona 19. Oczywiście #stres i #nerwica nie dawały o sobie zapomnieć. Nogi i ręce długo mi się trzęsły, no i ogólne otępienie, pustka w głowie. Raz nawet wyszedłem do toalety i zwymiotowałem. Nie wiem dlaczego aż tak się stresuje dziewczynami, jeden wielki dramat jakiś #zalesie #przegryw
Macie może jakieś porady jak przestać się stresować?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62db11dd60ff6e721859b14a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Inni ludzie, w tym laski też się stresują. Nie jesteś w tym sam. Każdy korzysta z tego samego panelu emocji. Widać po tobie mniej niż ci się wydaje. Widać tyle co po innych, a przecież innych widziałeś, że po nich nie widać. Za bardzo skupiasz się na sobie i tobie w tej sytuacji, a za mało na samej sytuacji. Jak się przypatrzysz dziewczynie to zauważysz, że jest podobnie zestresowana
Nemayu - @AnonimoweMirkoWyznania: Inni ludzie, w tym laski też się stresują. Nie jest...

źródło: comment_1658528924fVDjtluKIXIdETPV9Wih4L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: z każdym kolejnym spotkaniem będzie lepiej, w końcu przestaniesz się stresować i będziesz podchodził do tego na luzie. W takich sytuacjach dobrze pójść na piwo/drinka by obie strony się trochę rozluźniły (nie upijać się).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania walnij że 2 lufy na szybko a najlepiej kreskę koksu ( ͡º ͜ʖ͡º) najskuteczniejszy sposób by się nie stresować to nie doprowadzać do takich spotkań, daj sobie spokój i tak nic z tych spotkań nie będzie.
  • Odpowiedz