Wpis z mikrobloga

Jutro znów robota, codziennie nadgodziny. I nawet nie dostaję całej wypłaty przelewem tylko cebulują z rozdzielaniem tego na przelew i kopertę. Mi nie chcą dać normalnie bez fikołków wypłaty bo "nie majo", a 4 Ukrainki już testują. Teraz mi jeszcze robota idzie dwa razy wolniej bo mnie ciągle odrywają od projektów i wołają do maszyn. Niby wszystkie już szyły, a ani nitki zmienić nie umie, ani szpulki nawinąć, ani igły wymienić. Niby automat zna, a z automatycznego obcinania nitek nie korzysta tylko wyciąga i ręcznie obcina. W kiblu drzwi nie ma, w piwnicy grzyb na ścianach. Gdybym nie podłączył odpływów do kanalizacji to do dzisiaj nie byłoby jak umyć rąk.
Mirki nie bądźcie takimi mentalnymi niewolnikami jak ja i nie dawajcie z siebie ani jednego procenta więcej niż musicie. Każdy dobry uczynek zostanie przykładnie ukarany. Idę po monke bo się tylko nakręciłem zamiast upuścić pary
#piatekpiateczekpiatunio #januszex
  • 4
@Umbrella_Corporation_: Próbowałem biegania ale go szczerze nienawidzę. I nie z powodu kondycji. Za to rowerek to inna pieśń (mimo braku wielkich sukcesów). Codziennie cisnę do roboty na rowerku i gdyby nie to, to pewnie bym zwariował.
Stoicyzm to nie dla mnie, ale kiedy dowiedziałem się o absurdyźmie to wiedziałem, że jest to moja droga życia. Tylko muszę się bardziej przyłożyć do jej przestrzegania zamiast być mentalnym niewolnikiem.
@odysjestem: owocowe chipsy