Wpis z mikrobloga

@RecessedPrettyboy: Nie no oczywiście możesz dalej #!$%@?ć o niczym i się #!$%@? umartwiać jak Chrystus( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przegrywy w dosłownym tego słowa znaczeniu z tego tagu to ciekawa stworzenia, wielu z was mówi jak bardzo boli ich brak wsparcia, samotność i ignorowanie przez ludzi. A kiedy wiele osób z zewnątrz chociażby by tutaj się wami interesuje i chce wam dać jakiekolwiek rady, słowa wsparcia czy namiastkę
@RecessedPrettyboy: Po pierwsze to wyjść z samonapędzającej karuzeli #!$%@? tagu przegryw. Naprawdę czytanie tych waszych wysrywów sprawiało że i jak jako człowiek z zdrowym podejściem do życia społecznego i który nie miał problemów z socjalizacją po wieku nastoletnim potrafił sobie poważnie zepsuć dzień niepotrzebnym myśleniem, a co dopiero ktoś kto faktycznie ma jakiś poważny problem czym tylko się wzajemnie nakręcacie. Pozytywne myślenie nic nie zmieni jednak ciągły natłok tych negatywnych myśli
@RecessedPrettyboy: Nigdzie nie powiedziałem że zmieni to twoje życie, tylko wyłącznie że wam to nie pomoże a wręcz zaszkodzi. Gdyby na większość problemów było jedno proste i oczywiste rozwiązanie nie pisalibyśmy tutaj.
@RecessedPrettyboy: Chciałbym tylko żebyś wiedział że jako karzeł z średniawą mordą i charakterem piwniczka mam całkiem znośne życie, czy cię to pocieszy nie wiem. Czy coś z tym zrobiwszy też wątpię, ale co mi szkodzi to napisać. Mam nadzieje że jak najwięcej z was się ogarnie i zrobi z życiem to co chce.
@RecessedPrettyboy: Sam chciałbym znać odpowiedz, czegokolwiek bym nie napisał nie zabrzmi to poważnie, a na pewno nie będzie to dla nikogo oprócz mnie jakkolwiek użyteczna porada. Jednak jeżeli miałbym na siłę szukać odpowiedzi to może to że zaakceptowałem że życie nie będzie nigdy idealne i take jakbym chciał? Może to że wbrew wszystkim(dosłownie: otoczenie, znajomi jak i cały internet - programista15k ofc) odrzuciłem obiecujący zawód i zajęłam się tym co lubię