Wpis z mikrobloga

KTO ŚMIAŁ SIĘ Z #tfwnogf A WSPÓŁCZUŁ KOLESIOM, CO PISALI O IMBACH ICH RÓZOWYCH PASKÓW, A TERAZ MA OCHOTĘ SIĘ ROZPŁAKAĆ BO ZOSTAŁ PO RAZ KOLEJNY OSZUKANY I NAWET ZAPALIŁ POMIMO, ŻE RZUCIŁ PALENIE PRAWIE 2 MIESIĄCE TEMU?

1. JA

Wracawszy od rodziny z wigilii po wódeczce i szampanach postanowiłem się dopić piwkiem. Zaszedłem do swego pubu, ale tam zmułka. Więc wypiłem piwko i postanowiłem pójść do drugiego pubu. Tam zobaczyłem swego różowego paska. Usiadłem jej za plecami i napisałem SMS:


Myśle sobie he he odpisze, że jest w knajpie i zrobie jej niespodziankę.

I siedzę i patrzę jak siedzi z jakąś typiarą i z pedałem co mi opowiadała, że jej kolega pedał wrócił z UK. I widze po jego ubraniu i zachowaniu że na bank to ten pedał. No i widzę, że spoko nie dobiera się do niej bo by w ryj załapał. Wszystko grzecznie fajnie. Widzę, jak ona wyciaga telefon i odpisuje mi na sms. Nadchodzi odpowiedź:


No i teraz myślę sobie. No kuhwa. Widzę, że nie robisz nic złego, ale mnie właśnie okłamałaś. Co robić. To jej odpisałem:


Mija kilka minut, ona odczytruje SMS i się odwraca. Usiadła koło mnie i gadka - Ooo, co tu robisz, co słcyhac.

To ja jej odpowiedziałem co słychać. Powiedziałem, że właśnie siedzę, dopijam piwo, czuje sie oszukany przez nią i żeyb się zastanowiła po co się ze mną spotyka. Powiedziałem też, że właśnie skończyłem piwo i wychodzę.

Ona wyraźnie zaskoczona powiedziała OK

Wyszedłem.

Po 15 minutach dostaje SMS:

- Nie mam słów

Noi jej odpisałem


a ona'


No to #!$%@? spoczko. Kobieta, z którą idę ponoć na Sylwestra, ponoć jest zajebista została przeze mnie przypadkowo złapana na kłamstwie. Nienawidzę kłamstwa. Nie zrobiła nic wielkiego, bo nie zrobiła nic złego, ale nakłamała mi w SMS. I dla mnie to jest koniec. Może jestem zasadniczy, ale każde kłamstwo jest dla mnie takie samo. Nie wiem co musiałaby zrobić bym teraz chciał jej w ogóle zaufać.

#piotszakstyle #niecoolstory #tfwnogf #coolstory
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rohnin: ale widzisz, wczesniej mi o nim mowiła, że przyjeżdża z UK, a teraz zataiła. Dlaczego? Bo ostatni raz się widziałem z nią w środę, czyli tydzień temu. Dla znajomych znalazła czas a dla mnie nie.
  • Odpowiedz
@Fagaldo_Antonio: A nie miałeś przypadkiem jakiegoś bardzo "wrogiego" nastawienia do gościa? Oczywiście nikogo nie próbuje tłumaczyć ale tutaj czuje jakąś bardziej skomplikowaną relacje niż typowe "kłamstwo". Daj się dziewczynie przynajmniej wytłumaczyć zanim urwiesz kontakt.
  • Odpowiedz
@Rohnin: o co mam być wrogo nastawiony? do pedała? nie mam do swojej dziewczyny zastrzeżeń po tym wzgledem, dziś tez siedząc jej za plecami widziałem - że wszystko jest OK. Ale nakłamała mi w SMS. I oto cala sprawa.
  • Odpowiedz
@Fagaldo_Antonio: ale teraz pod wplywem mowisz ze oklamala, a na trzezwo moze byc pomyslal ze wyszla z kolezanka na piwo a tego ziomka spotkaly, albo tamta go przyprowadzila albo cokolwiek, nie wymieniala Ci w smsie wszystkich z nazwiska z ktorymi byla
  • Odpowiedz
@szycho1992: nie, nie spotkały. On przyjechał z UK i się z nią umowil na bank. Bo wyszła z nim na piwko w niedzielę. Napisała mi o tym, że z nim idzie,. Nie miałem nic przeciwko. ALe mam ogromny żal że dziś mi nakłamała w SMS
  • Odpowiedz