Wpis z mikrobloga

@Fix: to nie jest smieszne, ja tez kupilem bo juz mialem podejrzenia, ze wszyscy chca mnie #!$%@? w powietrze na grassie, chociaz korzystalem z najprzerozniejszych zrodelek, a nie chcialo mi sie wierzyc, zeby wszedzie wciskali te cbd #!$%@? czy jakis inny sztynks. No ale nie odwazylem sie sprawdzic, bo jak juz zaufanie upadnie do bliskich, to tylko palnąć sobie w leb z rozpaczy. I tak od wielu miesiecy nie dawalem sie
  • Odpowiedz
@extraordinary_seaman: @haabero: @Fix: mnie zawsze ciekawiło jak to działa, że tematy, które dla mnie i dilera działały idealnie dla kilku innych typów były #!$%@?, a takie przy których dla nas była rozkmina czy jest sens to gówno palić to dla nich był top tier xd
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: no wlasnie, badania do robo robilem w zakladzie medycyny sądowej, wyniki bez wyszczegolnienia thc a i tak pozytywne, i to po ponad 3,5 tyg po zaprzestaniu jarania. Ale to i tak niewazne, bo potrzebowali tylko alk i opiaty, niepotrzebnie sie stresowalem. Zreszta rzucam to gowno, wizja wydawania 200+ co dwa, trzy dni przez kolejny miesiac po zejsciu ze statku sprawia, ze scyzoryk mi sie otwiera w kieszeni. Zawsze dobrze mi
  • Odpowiedz