Wpis z mikrobloga

  • 15
@Dariel też grałem jako dziewczyna, to jak gra na kodach, w mieście nikt cie nie zaatakuje, a jak zaatakuje to jakiś spermiarz zawsze się znajdzie do bialorycerzenia, nawet na voice że zmieniaczem głosu jednemu udowadniałem że jestem dziewczyną, to potem miałem prawie rok premium za darmo
  • Odpowiedz
@mistrz_zen: Kumpel mnie ostatnio zaprosił na grupę o chodzeniu po górach. Ja #!$%@?ę, co tam laski wyczyniają, to się w #!$%@? nie mieści. Zdjęcia ze szczytów oczywiście z cyckami na wierzchu albo ustawiona bokiem żeby dupsko w obcisłych legginsach było widać.... no dramat. Jak patrzę na ścianę na FB to mam wrażenie, że jakieś grupy matrymonialne obserwuję.
  • Odpowiedz
Kiedyś se dla beki z fejk konta FB, wszedłem na grupy randkowe i matrymonialne.

Ja #!$%@?, jaki tam jest spęd baranów… to nie mam pytań. Tam kasę można trzepać na lewo i prawo. Grupa fejkowych profili lasek wrzuca foty z neta, a spermiarze to łykają jak pelikany i się spuszczają błagając o kontakt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mistrz_zen: ogólnie to tak, ale trzeba przyznać, że moderacja na grupie gry planszowe dosyć sprawnie działa i wywala takie posty. Czasem szybciej, czasem wolniej, tak czy siak tego już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz