Wpis z mikrobloga

Poznam łysą grubą kobietę #pdk Najpierw fwb, potem zobaczymy.. Podobno mają one bardzo ciężko na rynku matrymonialnym, więc na pewno się kilka zgłosi, przegrywy to wilki i gadają że pewnie tylko chad ich nie chce, ale to na 100% frustraci co przecież szukają modelki 9/10, toksyczni mizogini, eh.
Ja 182cm, przeciętny ryj, mały fiut, ale to na pewno żadna przeszkoda. Czekam na anonsy!
*oferta jak najbardziej poważna*
W nawiązaniu do tego

#przegryw #bekazlewactwa #blackpill #neuropa
  • 17
@JWPHU: Umówmy się, że tolerancja tolerancją, ale kobieta otyła i łysa nigdy nie będzie obiektem pożądania. Może dla osób z jakimiś fetyszami, ale to odłamek społeczeństwa.
Szczególnie mnie dziwi ta cała idea żeby kochać otyłe kobiety, kiedy to dla nich samych nie jest zdrowe + nie ładnie to wygląda. Tylko, jeśli je skrytykujesz, lub rzucisz tekstem "a może chodź na siłownię" to będzie to odebrane jako zniewaga a nie jako pomoc.
@graczzzz: Ja nie mówię co jest dla kogo lepsze tylko jakie są ogolno pojęte wzroce piękna wśród kobiet.
To, że waga 70 kg zamiast 100 kg jest zdrowsza to jest chyba oczywiste i nie będziesz się z tym kłócił.
Hamuj bajere z tym faszystą, mówię o osobistych odczuciach. Generalnie to oczywiste, że przynajmniej 70% społeczeństwa by się zgodziło, że to nie jest atrakcyjne i podejrzewam, że i tak zanizylem te procenty.
@damian-powazka98: ok.cofam tych faszystów bo lejce popuściły. tak masz rację lecz obrażasz uczucia innych i jak ktoś ma się teraz czuć ktoś kto ma problem z nadwagą - najlepiej dobić bo on pewnie nie znał twych mądrości z dupy którymi raczyłeś się podzielić buraku
@graczzzz: "Cofam faszystów, ale zdanie później zwyzywam Cię od buraków" xD.
Ehhh. No nic tylko śmiać się z tego tagu pozostało xD.
Wszystko przeinaczycie na atak, kiedy jest zupełnie odwrotnie.
Masz problem z nadwagą = #!$%@? na siłkę a nie tkwisz w miejscu i kolejne 2 lata będziesz #!$%@?ł "aaaaa mam problemu z nadwagą bo to to i to".
Albo coś robisz, albo nie robisz i nie narzekasz na brak efektów.