Wpis z mikrobloga

XDDDDDDD Kiedy jesteś konfederackim aparatczykowym dzbanem i chcesz pocisnąć tej lewackiej neuropie broniąc Mentzena, ale wychodzi jak zwykle, bo jakiś "durny lewar" znowu weryfikuje fakty xDDDDD

Oczywiście wołam, aby nie było @L3stko zrób jeszcze jednego fikołka, pls. Jaka teraz będzie narracja? Jak to jest mieć kręgosłup moralny z gumy?

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #memcen #bekazl3stko #polityka
grubson234567 - XDDDDDDD Kiedy jesteś konfederackim aparatczykowym dzbanem i chcesz p...

źródło: comment_1658419893abHlkDciY0yOueguNJcTxv.jpg

Pobierz
  • 11
@L3stko: Akurat skrypt o umówie „dżentelmeńskiej/ustnej/dorozumianej/urojonej” to wy macie. Ja prosiłem o nowe fikołki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S Facet zajmuje się doradztwem finansowym i nie umie sporządzić umowy? Dobry profesjonalny doradca. Taki na „słowo honoru” XDdddd

Mam nadzieje ze twoje zatrudnienie jako działacza nie jest ustne. Chociaż znając ta profesje kolana sobie obedrzesz XDddd
@grubson234567: Skoro się zgodzili a potem odmówili to sami się skompromitowali
https://www.facebook.com/nocny.towarzyski/posts/pfbid028UL1eRTWZesH517i4czNTgELjmPaz32gq4pfehhw8SJsUo4ipLV2KJNb66RTZAtxl?__cft__[0]=AZV0p-ylMthe6PZWDIeNlLs7f4i7wLX06VQYcmOuJ0cwg6GTagKbS8gCd7mBO-PoaoPRWLyk70TM16ZLlloBDXqFWf5NQuGAmQBvUf09Y4-2v3VzsFFh9OvvvJUj9yYWie5HruKvfanQqtWamy8AzhJKCeiTyLqVqTgTwESk-PC1Fw2YTuZI9OedPs8aMQMIjhVWFhxHQ1FUbcDDl0gayGk&tn_=%2CO%2CP-R
@grubson234567: słyszałeś kiedyś o mailach? Wiesz że to jest najpopularniejsza droga załatwiania różnych spraw w marketingu? Typie xD Dziesięć lat temu salę na wesele i menu załatwiałem mailem. Już widzę jak Mentzen jedzie do Poznania ustalić warunki i podpisać umowę. Może jeszcze z notariuszem. XDDDD
@L3stko: To dlaczego rzekomego maila nie pokazał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem ze salka wzięta na czarno, bez umowy gotóweczka? Ojejej. Pan praworządny, szeryfowy dzban wypoka wypominający wszystkim z dupy zasady i regulaminy w szarej strefie? Nie może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze ze od dziś nocny targ to rzekomo lewacka miejscówka wg partyjnych trolli. Aż z radością sobie tam na weekend