Wpis z mikrobloga

Pytanko do polaczków-cebulaczków bez konta Premium: robicie radykalne zmiany w swoich składach przed 2. kolejką?

Na przełożony mecz Rakowa z Piastem byłem przygotowany i dwójka zawodników była od razu na wylocie po pierwszej kolejce. Ale to co odwalił Lech i Lechia przechodzi ludzkie pojęcie... Zastanawiam się teraz czy zrobić darmowe transfery i bidować z zawodnikami widmo, czy wymienić połowę składu, zapłacić te 15 punktów prowizji i liczyć, że wyjdę na plus? ( ͠° °)
#fantasyekstraklasa #mecz #ekstraklasa
  • 5
@butcherr91: @Dziki_wieprz Żeby się jeszcze ta 8 uzbierała ( ͡° ͜ʖ ͡°) 4 rezerwowych zebrana po kosztach, żeby pierwsza 11 była "niby top", stamtąd 7 nie zagra przez przełożone mecze + na obronie Mladenovic, który nie gra. Zostaje Pestka, Myszor i Josue. Cracovii albo Legii się podwinie noga i zostaję na lodzie - oj, do jutra będę miał niezłe Myślenice w głowie ( ͡° ͜ʖ
@Grucha2408: sam mam premium ale nie odpalam dzikiej karty. Zagra mi teraz 5-6 graczy. Pamiętaj że pewnie będzie kolejka łączona gdzie zawodnicy Rakowa, Lechii itd. będą liczyć się podwójnie, tak jak to było w poprzedniej edycji na wiosnę.
Robię tylko 2 transfery, za wcześnie ucinać sobie 3 czy 6 punktów, skoro za kolejkę i tak będziesz chciał dać kogoś z Rakowa/Lecha/Lechii.