Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: widziałem. Spojrzałem właśnie na stronę i wydali kilka jakiś gierek które są darmowe wszędzie na jakiś stronach typu wyspagier. 50$ za jakiś szajs, ciekawe kto to w ogóle kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OrzechowySos: wyobrażam sobie minę tych małych zawistnych ludzików którzy od początku śmieją się z hashup. Ja od razu widziałem w tym potencjał, oni jak zawsze żyjąc w swoim małym światku woleli wyśmiać projekt. A teraz pewno niedowierzanie, ale jak to - to jakaś magia?
@marcel1337: @powaznyczlowiek: @nioctiB: @gosciu82: @rysiekryszard: @kexus512: Odpowiedz do Was jest wyżej.

Ostatnia sprawa. Nie ma znaczenia, ze gry które teraz mamy nie są AAA. Technicznie jesteśmy gotowi wydać dowolną grę, nawet Cyberpunk 2077. I będziesz mógł trzymać w portfelu kopię tej gry, tak jak kiedyś na półce. I potem tego Cyberpunka będziesz mógł zeswapować na DEX na inną grę. To jest przecież tak naturalne, a dopiero
OrzechowySos - @marcel1337: @powaznyczlowiek: @nioctiB: @gosciu82: @rysiekryszard: @k...

źródło: comment_1658384440mjkhulhrLYqI7v4x9VcNcB.jpg

Pobierz
@OrzechowySos: miło usłyszeć że się jest odpadem chociaż zwróciło się tylko uwagę na brak informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem uczciwie - nie lubię cię, straszny z ciebie dupek, okropny masz ton. Ale jestem ostatnią osobą, która by źle życzyła jakiemukolwiek projektowi, szczególnie rodzimemu, więc cieszę się bardzo że przychodzisz z dobrymi wieściami ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OrzechowySos: o kurde, pamiętam pierwsze posty o hashup co tu wstawiales. Teraz zobaczyłem ten i powiem szczerze ze sie zaśmiałem bo myslalem ze to kolejny scam projekt, ale zjeżdżam nizej a ty ich tu wyjaśniasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) elegancko i keep it up ( )
@rysiekryszard: nieee , jaki wykop, przeciez halas zrobi wielki sukces projektu jak juz bedize mozna sobie w cos pograć a nie w gierki z wyspygier.pl xDD

Sorry orzechowy sosik ale ja tego nie kupuje. niewielkie masz pojecie o krypto, poki co masz ladna stronke na ktorej mozna kupic jakies gierki duperelki takie ktore kupowalo sie 20 lat temu w kiosku za 10 zl. gdzie tu jakies rewolucje to ja niewiem...
SCAM
a fundusze krypto rozumieją, że jak wydadzą GTA V czy inną dużą grę to przyciągną do web3 setki tysięcy nowych graczy i cena pozyskania jednego użytkownika będzie niższa niż w przypadku marketingu grami web3


@OrzechowySos: Dlaczego ktokolwiek miałby zakładać, że wydanie u was gta 5 przyciągnie setki tysięcy ludzi - wytłumacz mi dlaczego setki tysięcy ludzi miałoby kupić gra 5 po raz drugi (Albo i trzeci)?

I jeszcze pytanie do czegoś