Wpis z mikrobloga

@Kiszone_ogorki: wysyłka i zwroty w suitsupply to złoto. zamawiasz w poniedziałek, piątek-następny poniedziałek masz u siebie, odsyłasz niepasujący rozmiar, za jakiś tydzień masz zwrot pieniędzy. potem jedynie jakieś poprawki. próbowałem z vistulą/bytomiem, ale w końcu zamówiłem z ss i nie żałuje, jakością materiałów i uszycia bije ich na głowę
@Kiszone_ogorki: jak masz w miarę standardową sylwetkę, to gotowiec + poprawki wyjdzie porównywalnie do MTM. Biorąc pod uwagę aktualne podwyżki wszystkiego, to nie wiem czy w MTM w sieciówkach będzie dobry wybór tkanin w tej cenie, chociaż jak zwykły granat, to pewnie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie polecam rolanda, który padł wyżej - jakość adekwatna do ceny, z 90% asortymentu jest z domieszkami poliestru. Dawno temu
@Kiszone_ogorki: Ja od siebie odradzam sieci typu vistula , bytom. Mały wybór w tych sklepach jest , wciskają to co jest byle zeszło i sprzedawcy zazwyczaj nie ogarnięci tam są. Ta legenda jakości vistuli to chyba jest z sprzed dekady bo ojciec to samo mi zawsze gadał o niej że super garniaki. Mi zupełnie nie leżą , kupowałem z 5 ,6 lat temu na studniówkę i moim zdaniem tragicznie mi go