Wpis z mikrobloga

@Luck_89:
1. odpalasz google wpisujesz "klimatyzacja rzeszów"
2. obczajasz strony, szukasz cenników
3. bierzesz telefon, wykonujesz kilka telefonów
4. rozmawiasz, dowiadujesz się o ceny, terminy, umawiasz się na spotkania żeby ktoś ci przyjechał wycenił jeżeli masz wątpliwości
5. profit

Chciałeś żeby ktoś Ci polecił, to poleciłem. Może mam Ci jeszcze żarówkę w przedpokoju wymienić?

E: a to nie ty prosiłeś o polecenie, no więc tym bardziej jak wyżej.
@rmk93: no wow, w ch*j "pomocna pomoc" określająca się do do frazy "użyj google", "idź se podzwoń". Normalnie jak na elektrodzie. Jak ja bym się chwalił, że dopiero co montowałem klime, to bym od razu odpowiedział ile co mnie ile kosztowało i w jakich warunkach, aby pomóc się zorientować w temacie komuś, który chce też sobie coś podobnego zrobić u siebie. No ale się zesrałeś o najprostsze pytanie. -_- Ehh, skoda
@Luck_89: ja #!$%@?. Pytasz co to znaczy rozsądna. Nie chce Ci się dupy ruszyć i telefonu wziąć do ręki żeby się zorientować na rynku co to znaczy? Gówno Ci tak samo da odpowiedź na pytanie jakie ceny, bo mówił chłop że zaraz zmieniają to dwa, a trzy skąd ja mam wiedzieć jakie aktualnie mają terminy? przecież to się zmienia z dnia na dzień. W jakim temacie mam Ci pomóc się zorientować?
@rasperrbery2314: Wczoraj mi zakładali, poszło sprawnie, nie nasyfili, cenowo ok, fajni goście w ogóle.
https://www.facebook.com/groups/195942974928995/user/100063670146372/

Znalazłem ich na grupce na fb, podali tam wiadomość:

Neso Aster Fresh Air zajmujemy się montażem klimatyzacji na terenie Rzeszowa oraz okolic szybkie terminy realizacji oraz darmowa wycena. Jeśli jesteś zainteresowana/y proszę o wiadomość prywatną lub kontakt telefoniczny pod 885724450 Jakub lub 785067785 Dominik


https://neso.pl/klimatyzacja/
@rmk93: wystarczyło po prostu po ludzku odpisać ile czekałeś, co ile cię kosztowało, a może przy okazji dostałeś jakieś ofert z cennikiem, których nie ma na ich stronie. Tyle i aż tyle. Ale się zesrałeś i srasz pod siebie dalej wymyślając do tego jakieś bzdurne teorie jakobym oczekiwał zaraz od ciebie wyceny pod moje warunki. Weź się chłopie ogarnij, bo pod głową masz coś nie tak. Dla mnie EOT.