Wpis z mikrobloga

No i wieszczowie apokalipsy ładnie wskazali dołek (przynajmniej ten lokalny - nie twierdzę że to już był dołek bessy). Ile się ich tu zleciało jak #btc spadł poniżej 20k. Co drugi wpis: „ha frajerzy!”. Gdybyście zamiast wyśmiewać wzięli wykorzystali okazję od losu to byście nie byli biednymi robakami xd
W każdym razie już wiem kiedy robić następne większe zakupy. Jak znowu gówno noncoinerskie wybije na tagu.
#kryptowaluty #gielda
Corona_Beerus - No i wieszczowie apokalipsy ładnie wskazali dołek (przynajmniej ten l...

źródło: comment_1658298044aXvuMrUVVU2aWrCA5D5RCQ.jpg

Pobierz
  • 36
rosnie to smieja sie z tych co mowili ze bedzie spadac a jak spada to z tych co leca w longi, żenada wykopu, w mojej opini mamy teraz zwykla korekte przed recesja, odreagowanie po duzych spadkach i tyle. Fundamenty sa fatale nastroje i sentyment rowniez. Dolar liznal parytet ale nastepnym razem mocno go przebije.


@KrowkaAtomowka: też tak uważam, dlatego napisałem że lokalny dołek. I nie narzekałbym że to żenada wykopu xd,
@LoginWykopowyPP: Chodź zakład o 2k że to nie jest 500zł, ok? Albo stul #!$%@?ę.
Od początku mówiłem na tagu sprzedawajcie rok temu górkę. To mnie wyśmiewali. Teraz mówię ze dołki są dobre do załadowania to znafcy jak zawsze wiedzą lepiej, a później 90% minus na portfelu.