Wpis z mikrobloga

@britney_cobain: @Miler111111: Znam ten uczuć, ja mam 186 cm, ale zakolak i totalne #!$%@? mózgowe powoduje, że będę jedynie odpadem społecznym. Prokreacja jest tylko dla ludzi obdarzonych stabilnością emocjonalną i mających świetnych rodziców którzy zadbali o odpowiednie wychowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@monox12: ehh ja podobnie, 184 wzrostu, łysy i troche psycha siada... - odpad
Do tego jestem długodystansowcem, praktycznie od kazdej slyszalem ze najdluzszy seks w jej zyciu, ale co mi z tego jak wyrwanie jakiejs loszki obecnie nierealne
@Miler111111: nie mówię, że 80% propozycji nie będzie od gejów, ale jeśli nie ściemniasz z tą knagą, to znalazłyby się chętne
@monox12: jak wyżej, jeśli komuś chodzi tylko o ruchanie, to duży benek otwiera bardzo wiele drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miler111111: jak ja mam mieć jakiekolwiek umiejętności komunikacji z ludźmi z ilością zaburzeń psychicznych jakie mam? To się tak mówi ale do chłopów jeszcze trzeba umieć jakoś gadać żeby ich wziąć w obroty, sam ładny wygląd nie wystarcza. Poza tym tak, jestem wymagająca i jestem wrażliwa introwertyczna szara myszka z olejem w głowie i nie potrafię się ruchać z byle kim, muszę najpierw się czuć przy chlopie bezpiecznie i nie czuć