Wpis z mikrobloga

Kobiety krytykują i wyśmiewają tych co chodzą na divy, bo chcą mieć monopol na dawanie dupy. Jak śmiesz śmieciu chodzić na divy i dobrze się bawić! Powinieneś skakać wokół księżniczki, dawać jej atencję, zabierać do drogich restauracji, żeby świnia mogła za darmo się nażreć, a w zamian nic nie dostaniesz. Ona będzie dawała Ci złudne nadzieje, że może coś więcej z tego będzie, żeby jak najwięcej z Ciebie wycisnąć, a w myślach będzie i tak Tobą gardzić
#divyzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 31
@AlienFromWenus: yup, co kto lubi. Ale z tego co widzę, divy krytykują głownie ci, którzy nie korzystali - wsrod tych, ktorzy maja empiryczne porównanie dominuje (a tak mi się przynajmniej wydaje, bo spotkałem sie z bardzo niewieloma facetami wypowiadającymi się na ten temat więc mogę mieć zniekształcony obraz sytuacji) opinia, ze seks z diva jest jednak lepszy.
Osobiście uważam, ze warto chodzić tylko na bardzo dobre, tj. ładne i z dobrym
@klamkaodokna:

Czyli jeśli dobrze rozumiem, według tych facetów seks z prostytutka, mimo iż mechaniczny, zwierzęcy, bez uczuć i miłości za to z obcą osobą traktowaną przez klienta jak rzecz jest lepszy od seksu z uczuciami z osobą która też wspiera jest znajoma i bezpieczna?

Gdzie emocje przegrywają z suchymi bodźcami na penisie?

Jeśli tak to nie dziwne że wiele kobiet krytykuje diving jako wypaczające doświadczenie i odrzuca ich facet korzystający z
@AlienFromWenus: nie wiem z jakich powodów tak uważają, pewnie z takich jak ja -> prostytutki są doświadczone i nie mają zbytnio uprzedzeń, obrzydzeń (w pewnych granicach, ale dużo dalszych niż niedoświadczona zwykła dziewczyna), dzięki wspomnianemu doświadczeniu wiedzą jak co robić i co też ważne, nie oczekują nic oprócz pieniędzy w zamian - u nich jesteśmy obsługiwani i wszystko kręci się wokół nas, dzięki czemu tak czysto fizycznie spotkania z divą są
@klamkaodokna: no to w zasadzie potwierdziłes moje słowa. Dlatego faceci mają fochy i trują dupę że kobiety śmią śmieć mieć potrzeby, gdyby kobiety były jak roboty - bez potrzeb - wtedy łatwiej by było facetowi być zadowolonym seksualnie a to jest u was najważniejsze w życiu. Po to wchodzicie w związki bo kobieta jako człowiek was nie interesuje. To jest powód dlaczego wiele kobiet twierdzi że faceci traktują je przedmiotowo. I
@AlienFromWenus: może i masz w pewnym stopniu rację (poza tym, że zadowolenie seksualne jest u nas najważniejsze - ja spokojnie wymieniłbym 10 rzeczy, które wolę robić od uprawiania seksu, a może i 20), nie wiem i nie jestem odpowiednią osobą do dyskutowania na temat jakichś "głębszych" relacji damsko-męskich - ale wydaje mi się, że są faceci, którzy wpasowują się w kategorie, jakich pożądasz - pytanie tylko czy tacy nie są jednocześnie