Wpis z mikrobloga

Kasia wyróżnia się wśród innych autorek właściwie wyłącznie tym, że rucha się z SERFERAMI.
Wszystkie czytelniczki z wypiekami na policzkach czytają przygody Kasi. Chcą się dowiedzieć, jak to jest w łóżku z SERFEREM.
Otóż można to streścić w ten sposób – serferzy są wyjątkowymi kochankami, bo:
- wkładają PENIS w TZIPE
- są silniejsi od 45kg p0lki
- czasami przytulą
A wy co zaściankowe mirabelki, dalej w związku ze swoimi polaczkami? HA TFU! Nawet mi was nie żal. Nigdy nie posmakujecie prawdziwej PRZYGODY skakania z masztu na maszt, bo do tego trzeba o-d-w-a-g-i!


#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #zwiazki #seks #rozowepaski #tiktok #instagram #blackpill #redpill
  • 44
@BurzaGrzybStrusJaja: skąd taka moda na surferów? Jakiś czas temu przeczytałam stary numer Joy i tam w propozycjach na wakacje było 5 miejsc, każde z plażą i możliwością nauki surfowania xD ja wiem że to taka egzotyka bo nad Bałtykiem to można posurfować jedynie po internecie w telefonie podczas leżenia na plaży, ale no litości xD
@BurzaGrzybStrusJaja: przecież wielu Polaków wygląda BARDZO DOBRZE. Bo homo ale wielu widzę gości których mogę nazwać "przystojnymi"
To są kompleksy Polek. Polki są NIESAMOWICIE zahukane i zakompleksione... kolega jeden mój nawet określił że to DZIKUSY.

Jest taka zasada - jeżeli ktoś jest dla ciebie niemiły a ty jesteś w porządku to znaczy że nie z tobą jest problem...
@BurzaGrzybStrusJaja: HAHAHAHHAHA no widzisz...

ona niech sobie zyje jak chce... przykre jest to że to pokazuje i propaguje... nie wiadomo jakie ona będzie miała myślenie jak dobije np. 45 lat? może będzie żałować? będzie chciała rodziny?
ale nikt normalny jej nie weźmie bo to by było społeczne upokorzenie... bo to nie jakaś lokalna pani do towarzystwa ale ja już zna CAŁA POLSKA...

Kobiety niestety mają naturę lekkoduchów. Może nastać taki dzień
@solo_living_yolo: niepopularna opinia:
Kolega zna typa który jest tzw. naturalem który nie potrzebuje PUA itp. ma 176 wzrostu a wyrywa naprawdę super laski. Podobno po krótkiej chwili dziewczyny się w niego patrzą jak w obrazek, ma to "coś:...
I wiesz co on temu kumplowi powiedział?
Cytuje: "Kobiety są głupie i musisz mówić do nich prosto bo nie zrozumieją" XD

Niestety co smutne i taka Pieluszka pewnie znajdzie jakiegoś betę na białym
@SanSebastian666: pamiętam kiedyś wyszedłem z kumplem na piwko przysiadła się do nas para facet na ok 50 letni i 40 letnia kobieta wyglądała tak dobrze że mogła rywalizować z 20 letnimi laskami , tylko jedna taka 40 widziałem w życiu , zaczęliśmy z nimi gadać typ się rozejrzał po pubie podszedł do jakiegoś stolika i poderwał 2, 18 żeby się do nas przysiadły , potem jak jego laska poszła na chwilę
@solo_living_yolo: ale 50 latek przelizał 18 latkę którą wyrwał jak jego 40 latka była w łazience? bo trochę chaotycznie napisane :3

tak, ja wierzę że typ 50 lat może ruchać 18 latki. Jak masz to "coś" i jesteś w miarę zadbany to możesz do 60 ruchać :3 ku uciesze bólu dupy witaminek...

manipulacja wstydem na mnie już nie działa.. faceci nie wierzą w siebie bo od małego są zawstydzani - wstyd
@solo_living_yolo: ja uwalniam emocje i znam temat, jak masz w sobie dużo wstydu to samego siebie nie lubisz, jak dużo gniewu - chcesz wylewać to na ludzi... jak dużo strachu to co ciekawe jesteś nerwowy i AGRESYWNY często bo strach i gniew są niesamowicie połączone ze sobą (ja tam miałem)

i ten natural kolegi to zamiast kumpel się z nim obijać to czytał jakieś pua wysrywy... zamiast z nim przebywać i
@solo_living_yolo: nie każdy da rade unieść tego ze laski lecą na gościa i mimo iż mają chłopaków dają im dupy, trzeba niesamowicie mieć w sobie mało zazdrości i gniewu...
chodzi o pokorę - chęć nauki. Pokora w rozsądnych i mądrych ilości jest niezastąpiona bo bez niej nie pójdziesz dalej :3