Wpis z mikrobloga

Chciałbym zrobić sobie stelaż na wentylatory diy podobny do tego na zdjęciu i tutaj pytanie do was o to gdzie można kupić podobne elementy. Koniecznie muszą być czarne (bo to będzie w obudowie kompa widoczne), aluminium albo grubszy plastik tylko taki który się nie będzie wyginał. To ze zdjęcia trafiłem przypadkowo, jest to https://totemmaker.net/product/totem-maker-kit/ tylko chciałbym coś naprawdę budżetowego bo to kosztuje kosmiczną kwotę jak za kilka profili abs - może to być nawet jakaś zabawka konstrukcyjna byle by miało otwory zbliżone rozmiarowo do otworów na śruby wentylatorów. Taguje raspberry, crypto bo tam często wykorzystuje się bliźniacze elmenty i może ktoś będzie wiedział.
#pytanie #pytaniedoeksperta #komputery #pcmasterrace #diy #majsterkowanie #raspberrypi #elektronika #kiciochpyta #zrobtosam #raspberry #mining #kryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_1658161848m0Y4Ggc9e1HTWR3GGplWH4.jpg
  • 29
@marek321: ale ja potrzebuje zrobić stelaż a nie połączyć sobie wentylatory szeregowo w tym zeby odnogi szly też w górę bo wszystko się rozchodzi o to że nie ma dostępu do fabrycznych miejsc na wnetylatory i potrzebuję je jakoś "podwiesić" na topie obudowy ale tak by wyglądało to normalnie a nie jakieś trytytki. @KebabZostrymSosem: to ja tylko napomknę że ty chyba w szkole nauki czytania nie byłeś typku. Po #!$%@?
@marek321: to juz ci tlumacze - mam bude która opcje mocowania chłodnicy na topie max 240mm a ja mam chłodzenie z radiatorem 280mm i robiłem przymiarkę da się to upchnąć u góry tylko trzeba ją zrelokować tak jak na grafice którą zrobiłem dlatego chce zrobić od góry stelażyk który zadziała jak dystans na szerokość i głębokość bo chłodnica musi być też cofnięta poziomo w stronę gdzie zdejmuje się szklany bok obudowy
Pobierz
źródło: comment_1658167425yg8dskPJJfAm50H66Kv54f.jpg