Wpis z mikrobloga

  • 29
@jestem_na_dworzu: Pełna zgoda. Nie używać środków bezpieczeństwa bo? Zdrowie i życie ma się jedno.

Przyznaję, sam nie zawsze stosowałem okulary ochronne, szczególnie przy drobnych i krótkich pracach. Do czasu aż otwierając puszkę lakieru kropelka lakieru prysnęła mnie prosto w oko. Szczęśliwie w źrenice, bo miałem soczewki kontaktowe, więc zdjąłem soczewkę i nic w sumie się nie stało. Ale nauczkę mam.
  • Odpowiedz
@NexciaK: Nie wiem czym kierują się podludzie zdejmujący osłonę w urządzeniu o prędkości obrotowej 13k. Przecież to prędkość ponad 280kmh w takim małym urządzeniu. Ja bez przyłbicy spawalniczej boje się to włączyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NexciaK: dlaczego ta tarcza nie ma metalowego środka? Przecież nie wparował? I tak jak teraz to tarcza założona na odwrót.
  • Odpowiedz
  • 1
@NexciaK Ja używałem szlifierki stołowej z kamieniem bez okularów do czasu aż mi nie wybuchła od zaciętego materiału, na szczęście tylko na czole miałem ranę, Od tej pory wszystko w okularach robię gdzie je należy ubierać.
  • Odpowiedz
Przyznaję, sam nie zawsze stosowałem okulary ochronne, szczególnie przy drobnych i krótkich pracach. Do czasu aż otwierając puszkę lakieru kropelka lakieru prysnęła mnie prosto w oko. Szczęśliwie w źrenice, bo miałem soczewki kontaktowe, więc zdjąłem soczewkę i nic w sumie się nie stało. Ale nauczkę mam.


@stol_z_powylamywanymi_nogami: mi raz przy lutowaniu gorąca kropla cyny wystrzeliła z kabla prosto w oko, na szczęście też miałem okulary ochronne. Ale się posrałem wtedy
  • Odpowiedz