Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś fajne wyścigi na ps3? I gry sportowe, które nie są piłką nożną, koszykówką i ufc? W Skate i Shaun White Snowboarding grałem sporo. Z wyścigów to GT4 i NFSy ograne. Sega Rally jeszcze czasem odpalam sobie. Myślę nad jakimś Motorstormem i Fight Nightem. Ale szukam jakichś innych tytułów.
Na PS3 raczej nie ma wartego uwagi Tony Hawka?
#ps3 #konsole #playstation
  • 13
@Wookash071:

Znacie jakieś fajne wyścigi na ps3? I gry sportowe, które nie są piłką nożną, koszykówką i ufc?


ModNation Racers xD Ze sportowych gier to bez kitu te na Move są spoko, WWE SmackDown vs. Raw 2011 (ostatnia taka gra z serii którą ogrywałem na ps3, nie wiem jak z tymi nowszymi), WWE All Stars.

Na PS3 raczej nie ma wartego uwagi Tony Hawka?


Tony Hawk's Project 8 koniecznie do ogrania,
@robvan: Wystarczy, że na siłownię chodze 3/4 razy w tyg.
@ortalionowy: To to mam i nuda. Plus ciężko będzie sobie ogarnąć miejsce żeby machać pałkami po pracy o 23 xD
@Adams19881: A który warty uwagi?
@rio_ps1: A to Modnation nie jest podobne do tej gry o tych szmacianych ludzikach? W WWE grałem kupe czasu. Jeszcze na PS2 i na dzień dzisiejszy nie bawi mnie ta gra. A te
@ozim425: W Grid grałem jakieś 2 godziny na pc i no nie porwało. Strasznie dziwny model jazdy. Tak samo nie kumam fenomenu tych Ridge Racerów. Grałem w któregoś na PS3 zaraz po zakupie lata temu. Jakieś z dupy drifty, ciągle ostatni xD
Do Burnouta robiłem parę podejść. Na PC i w odswiezone na PS4. I tez coś nie grało. Burnout 3 byl spoko, ale tam w późniejszym etapie jeden zakręt źle