Wpis z mikrobloga

Brałem kilka miesięcy ketony praktycznie codziennie, a potem na zmianę z amfą, żeby rzadziej brać ketony :) amfa ma i miała na mnie małe działanie, ketony spoko. Biorę od dłuższego czasu paroksetynę , pregabalinę i ketrel na sen.
Problemem po odstawce jest senność. Wyjeżdzam w środę na tydzień za granicę samolotem.
Potrzebuję żeby przez tydzień jej nie było aż tak dużo , potem mogę spokojnie przeczekać.
Mam Artvigil - czyli Armodafinil - 150 mg. Kupiłem kiedyś tylko listek, widzę zjedzone 4 tabsy z 10.
Próbowałem kilka razy po 0,5-1 tab. bez efektu.
Jest coś działającego od razu z nie-narkotyków ? ( te rzucam).
Mam CDP-Cholinę, NALT, witaminki, biorę od wczoraj, więc na ostatnią chwilę.
Chodzi mi że bardzo często czuję się zmęczony,.. Czytałem o fenylopiracetam, ale nie widzę opcji kupna na szybko. Inna opcja - PRL-8-53 słyszałem że ludzie czują, ale że jak ktoś coś odstawia to ktoś nie polecał, a ja raz że odstawiam , dwa czasem browarki wypiję.
Czemu armo nie działa ?
Potrzebuję środka na wtorek, miałby mi pomagać w aktywności od środy przez tydzień. Nie może być to narkotyk. Póki co do tego czasu - dużo snu :) Jeszcze myślałem o kofeinie w tabsach, ale kawa mi nic nie pomaga. Ale skoro ponoć zawartość amfy w amfie to około 15% a reszta to najczęściej kofeina to coś musi dawać...
Inna opcja to przewóz małej ilości - np po 2 g tego i tego np. w kapsulkach wraz z innym suplementem w słoiczku, albo rozpuszczone w wodzie w jakiejś butelce wraz z innymi płynami ? Jak duże szanse przypału ? Lecę w rejonach UE , strefy Schengen. Nie wiem czy będę miał możliwość załatwić na miejscu. A chodzi mi tylko o głupią senność i brak sił. Lęku nie ma , apetyt jest. Ale w weekend wstawałem o 15 i nie mam na nic siły.
#narkotykizawszespoko #mefedron #amfetamina #narkotyki #narkotykiniezawszespoko
  • 12
  • Odpowiedz
Najlepsze że pytam o coś, a przychodzą pseudoznawcy którzy najwięcej wiedzą to o Tobie... Nie jestem dzieciakiem, za dzieciaka trochę pobłądziłem i właśnie dużo ćpałem, potem z 6 lat nic , potem przyszła nerwica, przez którą wycierpiałem więcej niż przez kogokolwiek, dlatego biorę leki, biorę je od kilku lat i nie chcę póki co nic zmieniać bo wyleczyły/zaleczyły mnie bardzo dobrze, oczywiście jednocześnie terapia była potem niestety bardzo trudna sytuacja życiowa z
  • Odpowiedz
@szymon-kowalski22: Tak, efedryna ciekawsza, ale teraz na receptę. Mimo wszystko pseudoefedryna do Twoich celów powinna wystarczyć (a może i nawet być lepsza) i nie powinno być problemu z przewożeniem. Przynajmniej na mnie wyraźnie działa. Pewnie tolerancja wchodzi też szybko, ale na tydzień powinno wystarczyć.
  • Odpowiedz
@Klepajro: bez problemu, bywałem tylko nieco spiący . Ale tak to się dobrze czułem . Jak byłem śpiący to synefryna lub tussi i dawało radę. Co prawda upał był #!$%@? w tym okresie i dwa razy miałem załamkę chwilową, ale raz jednocześnie z moją dziewczyną która nic nie bierze. Raz trochę mnie ciągneło to wyszedłeem na miasto na poszukiwania ale murzyny tylko koka lub weed , to na koke szkoda hajsu
  • Odpowiedz