Wpis z mikrobloga

@BrodatyCiul: Szwagier ze szwagierka mieszkaja i pieskiem. Cala trojka sobie chwali. A jak znam zycie to sto razy lepsze to niz azjatycki wieczny syf, smrod i natezenie dzwieku. Aaa no i smog lepszy niz w Krakowie. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: smog lepszy? W sensie że gorsza jakoś powietrza? No nie bardzo, w tym roku większość czasu Bangkok na zielono, mam filtr powietrza i prawie w ogóle go nie włączałem.
@systemluster: BGC małe i sztuczne, byłem tam 2 miesiące temu drugi raz i tym razem się zawiodłem. Niechciałbym tam mieszkać na stałe.

Seul jest spoko ale nudny strasznie się robi po jakimś czasie, brakuje tam energii. Nie ma żadnych fajnych barów klubów itp w porównaniu do Bangkoku. Sztywno.
@Myrcin-: Nie wierze, serio. Kazde azjatyckie miasto w ktorym bylem ma z tym problemy. Nawet male. A jesli nawet nie widac smogu to fabryki naookolo w tym i nasze przekraczaja wszystkie normy. Powodzenia w oddychaniu formaldehydami i pochodnymi a takze kazdym innym syfem. I nie pisze tego zeby sie zlosliwie przekomarzac. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: lol, upadłeś na głowę? Wiesz jak iqair działa? Ile jest stacji? W BKK jest w #!$%@? stacji, nawet w moim condominium jest wystawione iqair. Każdy kłamie? Z choinki się urwałeś?
@Myrcin-: Poza tym jesli juz chcemy byc dokladni: Bangkok to nie tylko ponad piec milionow samochodow. Do tego, powtarzam: Zaklady przemyslowe obok. Mnostwo i to z dziedzin tych zarowno ciezkich jak i przetworstwa i chemicznych.
Powiedz mi jakim cudem jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast Azji do tej pory. Dzisiaj jest magicznie ostoja ekologii?
(Moze tak jak Zary? Ze stacja pomiarowa nie dziala 16 dni w miesiacu? Wtedy to tak)
Blagam Cie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niedobry: ponad 50roznych źródeł, 120stacji iqair w tym pare światowych organizacji non profit. Przecież w Bangkoku większość zanieczyszczeń była z wypalania trzciny cukrowej kolo suphanburi i Ayutthaya. Zakłady ciężkie to samutprakan i Rayong.